فرمول یک ایران – کوین مگنوسن بیان کرده است که تیم رنو باید از موقعیت هایی که برایش به وجود می آیند بهترین استفاده را بکند چون گرفتن امتیاز چیزی فراتر از انتظار آن هاست و باید قدرش را بدانند.

در گرندپری روسیه مگنوسن توانست در جایگاه هفتم مسابقه را به پایان برساند، که به خاطر آن تیم رنو 6 امتیاز کسب کرد، این تنها باری بود که تیم رنو از زمان بازگشتش به فرمول یک امتیازی دشت می کند.

تیم رنو هم اکنون در رده ی نهم جدول تیم ها قرار دارد و تنها از تیم های مانور و سائوبر بالاتر است. در مسابقاتی که روند عادی خود را طی می کنند، تیم رنو موفق به کسب امتیازی نمی شود و این چیزی است که مگنوسن از آن می ترسد.

مگنوسن بیان کرد:

من فکر میکنم که هدف این است که نهایت تلاش خود را بکنیم و از یک گرندپری بهترین بهره را ببریم.

اگر موقعیتی به واسطه ی ماشین ایمنی، تغییر آب و هوا، تصادف دیگر راننده ها و یا هر چیز دیگری برای ما فراهم بشود ما باید از آن به نفع خود استفاده بکنیم.

در حال حاضر این هدف اصلی ماست، چون فکر می کنم ما می دانیم ماشین به اندازه ای سریع نیست که در شرایط عادی موفق به کسب امتیاز بشویم.

ما فقط در شرایطی امتیاز می گیریم که اتفاقات غیرمعمول رخ بدهند، پس ما باید هوشیار باشیم و برای استفاده از این چنین موقعیتی آماده باشیم.

همچنین مگنوسن معتقد است که فرم ضعیف اخیرشان یعنی کندترین تیم در تعیین خط باکو، کنار رفتن هر دو ماشین در بریتانیا این انگیزه را در تیم ایجاد می کند تا خود را تقویت بکند.

مگنوسن در ادامه افزود:

این که هر دو ماشین ما در تعیین خط آخر شدند، برای تیم و ما راننده ها تلخ بود، ولی این شرایطی بود که ما داشتیم و می دانستیم که مسابقه ی سختی خواهد شد.

این ما را از خواب غفلت بیدار می کند، سخت هم است مطمئنا.

امیدواریم که در ادامه ی فصل چند مسابقه ی بهتر داشته باشیم.

منبع مصاحبه: gpupdate

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید