فرمول یک ایران – توتو ولف، مدیر تیم مرسدس معتقد است که فراری در اولین گرندپری پس از نیم فصل در بلژیک بسیار قوی تر از مجارستان ظاهر خواهد شد.

اسکودریا در هانگارورینگ نتوانست سرعت مسابقه ای مانند پیکان های نقره ای داشته باشد و سباستین فتل با فاصله ی بالای یک دقیقه نسبت به برنده مسابقه، لوئیس همیلتون در رده انتهایی سکو قرار گرفت. فراری بدون کسب حتی یک پیروزی به تعطیلات تابستانی رفته و رانندگان این تیم، فتل و چارلز لکلرک با اختلاف امتیازی فاحشی نسبت به نفر اول جدول رده بندی، همیلتون در رده های چهارم و پنجم قرار دارند.

با اینحال ولف انتظار دارد که آنها در اسپا و همچنین مونزا بسیار قوی باشند:

شاید هانگارورینگ پیست مناسبی برای آنها نبوده است. شکی ندارم که شرایط ما برای مسابقات آتی کاملا متفاوت از مجارستان خواهد بود.

لحظات سختی در انتظار ماست و برای همین باید از تعطیلات لذت ببریم و با شروع هفته ها باید بعضی مشکلاتمان را حل کنیم و یا به عبارتی در اسپا رقابتی باشیم.

سباستین فتل و لوئیس همیلتون - کانادا 2019

سباستین فتل و لوئیس همیلتون

فتل نیز می گوید که او موافق این موضوع است که کمی از سرعت در مستقیمی فدای عملکرد بهتر از پیچ ها شود اما مدعی بودن فراری را در دو مسابقه آتی رد نکرد:

ما فضاء برای بهبود داریم و پیچ ها جایی است که زمان از دست می دهیم.

به طور مشخص برتری ها در مستقیمی است اما اگر بتوانیم تعادل ایجاد کنیم، می توانیم برای چیزهای بیشتری پیش رویم. ما قطعات کوچکی را را به خودرو اضافه کردیم و در مجارستان کار کردند، اما نه تا حدی که نزدیک شویم.

شاید پیست هایی که پیش رو داریم مثل اسپا و مونزا، برای ما مناسب باشد. اما در پایان آرمان ما این است که چیزهای ناممکن را ممکن کنیم و مسابقات را تحت کنترل داشته باشیم. جایی که در حال حاضر هستیم، بسیار دور از این آرمان است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

18 دیدگاه

 1. mershari

  51

  20

  اول فصل میگفتی ماهم لبو دهنمون کج میشد برای نشون دادن رقابت بین تیمها
  اخه الان ک تو نیم فصل بارتو بستی برای قهرمانیه تیمیو راننده
  خودت حالت بهم نمیخوره اقای ولف!؟ دوتا مسابقه رو فقط نبردی یکی به خاطر تنظبمات اشتباه یکیم به خاطر بارون وضع غیر قابل پیشبینی فراری جایگاهشو نیم فصل بعد بده ردبول یا بره جایگاه مک لارن دست از سر این ماشین برمیداری؟
  اره تو و رانندهات دارین تو گاریه مرسدس معجزه میکنید …

 2. McLaren F1

  54

  11

  باز توتو شروع کرد
  همه میدونن اون تیمی که بعد نیم فصل همیشه ترکونده مرسدس بوده
  به هرحال امیدوارم تا پایان فصل فراری حداقل توی اسپا و مونزا برنده بشه البته اگه آپدیت هوندا بذاره

  • Mahmood.gh

   26

   5

   مکلارن با اینکه مرسدس فنم و همیشه دوس دارم تو همه پیستها فقط مرسدس برنده باشه و اینکه در اکثر اوقات نظرم کاملا برعکس نظراتت شماست ولی واقعا ترجیح میدم اگه قراره مرسدس پیروز مسابقه نباشه فراری اون ریس ببره و اینکه کلا وجه خوبی نداره فراری تو فصل حتی ی ریس نبره واسه کل فرمول بده وواقعا دوس دارم فراری این ریس ببره چون مسابقات جذاب تر میشه بخصوص اپه سب ببره و روحیه جنگندگیش برگرده چون فراری ک رقیب اصلی ماست ن ردبول ی مثل فوتبالی پارسال بارسا قهرمان شد ولی لالیگا جذاب نبود چون رقیبون تو کورس نبود ب امید قویتر ورقابتی شدن فراری واسه هیجان بیشتر و ب عنوان ی مرسدس فن ب امید برد سب چون رقابت سب با لوییز ی حس حال دیگه داره هر چند ک تهش بازم هر چقدر رقابتی بشه فراری بازم ما همیشه قهرمانیم

   • itg

    10

    4

    بیایید شادی تقسیم کنیم
    چه حرفیه مردونه ببرن عشقه اگر نه جونم مرسدس
    جونم همیلتون

   • Mahmood.gh

    1

    4

    Itg
    چون ببرن مستبقات هسجان پیدا میکنه
    4 تا مسابقه این فصل ک هیجان توش همون مسابقاتی بود ک مرسدس 1.2 نکرد
    حتی فن مرسدس باشی یا هر تیم دیگه وقتی همش یک دو ببینی
    وقتی دوتا ماشین بکنن بزن چ لذتی داره اخه
    چ هیجانی داره اخه
    مجارستان دوتا ماشین کندن رفتن
    ولی چون از ی کمپانی نیودن هیجان داشت

 3. Kh.n

  31

  8

  لامصب تا می بینه این دوتا پیست کمی مناسب ماشین فراریه فورا شروع کرد مصاحبه وتزریق فشار روانی.
  ای خدا بیا و فراری تو این دوتا پیست بترکونه ودوتا ۱و۲ بزنه قیافه ولف دیدن داره.
  آی ی ی ی نگفتم فراری قویه 😂😂😂😂

 4. AM PHD

  48

  1

  مرسدس: فراری خیلی قویه میره واسه 1-2.
  فراری:میریم واسه 1-2.
  چیزی که اتفاق میفته:
  یکی از راننده ها از Q1 حذف میشه به علت مشکل کامپیوتری(مث موناکو)
  یکی دیگه از راننده با مشقت به Q3 میرسه و اونجاس که sf90 میگه جون داداش نمیشه،من باید خراب بشم. و به جای 1-2، یک 10-20 زیبا گیر ما فراری فنای نگون بخت میاد :((((((

 5. E46-M3

  6

  6

  چقدر شخصیت این توتو حال به هم زنه با این مصاحبه هاش،نمیدونم مردمو چی حساب کرده؟دیگه یه کسی که اصلا فرمول یکو دنبال نمیکنه هم میدونه ماشین مرسدس و فراری چقدر اختلاف دارن

دیدگاه خود را بیان کنید