موتوجی پی ایرانجک میلر، موتورسوار پرامک دوکاتی اذعان کرد که شایعات اخیر مبنی بازگشت خورخه لورنزو به دوکاتی برای موتوجی پی 2020 ممکن است واقعیت داشته باشد.

پس از تمدید قرارداد دنیلو پتروچی با دوکاتی، انتظار می رفت که موتورسوار استرالیایی برای فصل آینده با پرامک تمدید کند اما به نظر می رسد که او برای صندلی لورنزو در رپسول هوندا دندان تیز کرده است. لورنزو شروع طاقت فرسایی را با هوندا داشته و در هیچ یک از هفت مسابقه ی ابتدایی فصل نتوانسته در بین ده موتورسوار برتر قرار گیرد. مشکلات موتورسوار اسپانیایی به همینجا ختم نشده و او پس از تصادف تمرین اول آسن هلند، دچار شکستگی مهره ستون فقرات شده و همان مسابقه و مسابقه بعد در آلمان را از دست داده بود، انتظار می رفت که او را در اولین مسابقه بعد از نیم فصل ببینیم اما تیم هوندا اعلام کرد که لورنزو دو مسابقه دیگر در چک و اتریش را نیز از دست می دهد.

میلر گفت با توجه به عدم موفقیت لورنزو با هوندا و همچنین عدم تعهد او به هیچ تیمی می تواند به شایعات اخیر، رنگ واقعیت دهد:

به نظر من برخی واقعیت ها در شایعات مربوط به لورنزو وجود دارد.

قطعا از شما انتظار دستاوردی دارند اما او هیچ موفقیتی در حال حاضر نداشته و نمی تواند آن هوندا را براند. این آسان است که شما شکست بخورید و احساس شرمندگی داشته باشد و به عقب برگردید.

جک میلر

جک میلر

میلر در ادامه افزود که این شایعات او را اذیت نمی کند زیرا هنوز هم دوکاتی ها خواهان او هستند:

ذره ای مرا اذیت نمی کند و نگران چیزی نیستم.

همانطور که گفتم با پرامک جلسات متعددی داشتم و صبح روز گذشته نیز با مدیر تیم، پائولو کامپینوتی جلسه نزدیکی داشتم و گفت که قصد حفظ کردن مرا دارد.

باید منتظر بمانیم و ببینیم چه می شود اما به نظر من اظهارات بسیاری وجود دارد که آنها لورنزو را نمی خواهند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

10 دیدگاه

 1. NavasaN

  10

  1

  اگه هوندا بخواد استراتژی یه قهرمان + یه سایه ی باتجربه رو داشته باشه میلر گزینه ی خوبی نیس.اگر هم استراتژی سرمایه گذاری روی جوون و پولسازی رو دنبال کنه بازم میلر گزینه ی خوبی نیس.کلا اگه من بودم روی جوونایی مثل الکس مارکز و بالداساری و حتی دالاپورتا ی موتو ۳ سرمایه گذاری میکردم.یادمون نره که خود میلر هم از موتو ۳ یک ضرب اومد جی پی.

  • BEHROOZ

   1

   1

   الکس رینز و الکس مارکز و کواتارو و یا میر بالداساری.گزینه های خوبین ولی کراچلو و ناکاگامی از خانواده هوندا هستند در کل جوانها گزینه های بهتر برای آینده نگری تیم هست

 2. alireza_h

  10

  2

  چه با حال می‌شد روسی و مارکز توو یه تیم! سوپرایز تکرار ناشدنی خواهد بود… حتا اگر فقط برای یه سال و برای آخرین فصل حضور والنتینو روسی قبل از بازنشستگی باشه

  • Hassan Mohebbi

   6

   3

   رفتم بنویسم دلم میخواد ولنتینو بیاد هوندا که شما دوست عزیز نوشته بودید.👍
   من افرادی مثل ولنتینو، رینز، وینالس و اندره دوی رو دوست دارم کنار مارکز ببینم ولی بیشتر از همه ولنیتینو رو. ولی احتمال این‌که این افراد بیان نزدیک به صفر هست.
   در کل باید یه جوون بیارن که هنوز سبک راننگی نداره. چون اونوقت به چیزی عادت نکرده که ترک اون عادت سخت باشه براش و راحت موتور هوندا تو دستش میاد. یکی مثل کوارتارارو، دالاپرتا، کنت، بالداساری و … گزینه‌های خوبی هستند.

   • Akbar (Ghasemi)

    4

    1

    ژوان میر خیلی خوبه و کوارتارارو
    الکس مارکزم میتونه بی نهایت جذاب باشه

    بقیه هنوز ثبات نشون ندادن
    گزینه های موتو3 که کاملا غیر معقولن
    خورخه مارتینو ببین دو سوم مسابقات موتو3 رو پل زد و مقتدرانه قهرمان شد اما موتو2 واسه جا شدن تو 10 تا داره دست و پا میزنه…
    ژوان میر خیلی خوبه که هنوز با موتو رده جی پی مچ نشده
    دوسال پیش موتو3 تمام رکوردا رو زد پارسالم موتو2 علیرغم روکی بودن پا به پای الکس مارکز اومد و با اختلاف بهترین روکی شد
    اما امسال ایده ال نبوده ولی 100 درصد جزو سه استعداد برتر موتورسواریه

   • Hassan Mohebbi

    4

    1

    اکبر خان حرف شما متینه.
    من الکس رو ننوشتم چون خودم به شخصه دوست ندارم دو تا داداش تو یک تیم باشن ولی خیلیا مثل شما دوست دارن تو یه تیم باشن. ژوان میر هم فوق‌العاده‌ست من خودم طرفدارشم ولی به نظرم سوزوکی نگذاره این استعداد بره از سوزوکی. اگه سوزوکی همینجور پیشرفت کنه یاماها و دوکاتی رو هم میگیره و شاید موتورسواراش تا دو سه سال دیگه جزء مدعیان قهرمانی باشند (یاماها و دوکاتی تو موتوجی‌پی مثل فراری تو فرمول یک هستند). در مورد خورخه مارتین میشه گفت موتور کی تی ام از نظر شاسی نسبتا ضعیفه ولی با این وجود نسبت به این‌که سال اوله که به موتو۲ اومده به نظرم داره خوب کار میکنه. الکس مارکز رو ببینید، تو این چند سال تازه امسال داره خوب عمل میکنه و به شخصه معتقدم به گرد پای مارک هم نمیرسه.
    گزینه‌های موتو۳ هم عشقی نوشتم. ولی به شخصه از دالاپرتا خیلی خوشم میاد بعدش کنت.

   • NavasaN

    4

    1

    آره داداچ.همین الانش دالاپورتا و کنت بیان جی پی از خیلی ها بهترن.حتی ممکنه پدیده شن.بالداساری هم که جسارتش فوقالعادس.به شخصه منتظر اومدنش به جی پی ام.

  • 46 تــا ابـــد !!!

   4

   0

   باحال میشد اما اصلا منصفانه نمیشد چون حد اقل یه فصل لازمه تا روسی با موتور هوندا قلق گیری کنه و برای رقابتی بودن و سکو گرفتن اماده کنه خودشو با اون موتور . ولی مارکز چند ساله که با اون موتور داره کار میکنه و کاملا قلق دستشه

دیدگاه خود را بیان کنید