فرمول یک ایراندنیل ریکاردو، راننده تیم رنو پس از اتفاق پیش آمده دچار ناراحتی و عصبانیت شدیدی شده و با رتبه ۱۸ که در تعیین خط کسب کرده کار سختی در مسابقه پیش رو دارد. این اتفاق هنگامی رخ داد که راننده استرالیایی در ترافیک بود و در دور پایانی اش در تعیین خط،، قصد سبقت از سرجیو پرز راننده تیم ریسینگ پوینت را داشت که این اقدام او کار هردو راننده را خراب کرد.

دنیل از تیم خود شکایت دارد که چرا موقعی او را وارد پیست نکرده اند که فضای کافی برای دور زدن و ثبت زمان سریعی داشته باشد. او گفت:

تا قبل از آخرین دور همه چیز خوب بود اما در زمان مناسب نتوانستم عملکرد مناسب نشان دهم و همه چیز بهم ریخت. با کاری که کردیم که خود را در ترافیک قرار دادیم و در آن لحظه حس کردم که می توانم بهتر کار کنم و به همین خاطر درگیر سبقت گیری شدم.

باید فضای کافی قبل از پیچ آخر ایجاد می کردم که نشد و در پیچ آخر می خواستم اینکار را بکنم که همه چیز برعکس پیش رفت.

خب شما جای من بودید چکار می کردید؟ تلاش می کردید عبور کنید و دمای لاستیک خود را حفظ کنید یا پشت سر بقیه بمانید و با لاستیک سرد دور بزنید؟ من تصمیم گرفتم عبور کنم و پرز و بقیه چنین تصمیمی نداشتند. با این کارم دور خودم و پرز را خراب کردم. خیلی دیر برای اینکار تلاش کردم و همه چیز تحت تاثیر قرار داده شد.

دنیل ریکاردو و آنتونیو جیوویناتزی- گرندپری بریتانیا 2019

دنیل ریکاردو 

فصل اول ریکاردو با رنو بهترین فصل اولی که او انتظارش را داشت نبوده و ناراحتی خود را اینگونه ابراز کرد:

امروز یکی از ناراحت کننده ترین و عصبی ترین روزهایی بود که تجربه کرده بودم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

10 دیدگاه

 1. mojtaba

  12

  0

  همین چند روز پیش گفت ردبول با فصل قبل فرقی نکرده حالا ورشتاپن شانس مناسبی برای فاصله انداختن بین دو مرسدس پیدا کرده اما دنی کجاست؟ انتخاب بد امیدوارم عمر حرفه ایش رو بر باد نده

  • Arash

   6

   8

   ببخشید عزیز من اینو میگم ولی من فصلای دیگه فرمول یک رو نمیگم 2019 میگم هر وقت دوربین روی ریکیاردو فقط میخندیده ! عجب انقدر که این میخنده همیلتون نمیخنده شاید تیپش باشه یا کلا ادم خوش حالیه ولی عجیبه با این شرایط انقدر خوش حاله به شخصه امیدوارم اگر اگر سب از فراری رفت هر کی میاد داخل فراری بیاد ولی این ریکیاردو نیاد که از نظر من باید برای فراری فاتحه خوند البته اگه طرفدارای ریکیاردو نظرم متضاد با نظرشون عذرخواهی میکنم

 2. Hassan Mohebbi

  6

  6

  دوستانی که میگن راسل چه پیشرفتی کرده این یکی از دلایلش هست که باعث شده ۱۶ باشه. در گیری ریکاردو با پرز در پیچ آخر و همچنین بستن راه استرول توسط جیویناتزی. وگرنه همون ۱۹ بود و عملکرد همیشگی تیم ویلیامز و راسل. عملا ویلیامز پیشرفتی نداشته.

  • حسین

   5

   2

   راسل فاصله خیلی کمی با روژان که 15 بود داشت تو مرحله اول تعیین خط فاصله خیلی خوبیم با تیمایی مثه مرسدس داشت فاصلش با کوبیتسا هم بیش از یک ثانیه بود تایمش حتی از تایمی که مگنوسن توی مرحله دوم تعیین خط زد بهتر بود هم عملکرد راسل خیلی خوب بود هم ویلیامز پیشرفت خیلی خوبی داشت

   • Hassan Mohebbi

    1

    0

    شاید ولی نه.
    چون مگناسن هم ماشینش عملکرد خوبی نداشت. خیلی جالبه نسخه ملبورن از نسخه بروزرسانی شده بهتر عمل کرده.
    اگه راسل تو مسابقه هم تونست رتبه خودش رو نگه داره و در اخر جلوتر از دو سه نفر تموم کنه اون‌وقت میشه گفت ویلیامز پیشرفت کرده.
    من در مورد راسل نظری ندارم چون نه تیم خوبی داره نه هم‌تیمی‌ای که بشه راسل رو با اون به مقایسه گذاشت.
    باید مسابقه امروز رو دید.

 3. VB77

  3

  0

  ریکاردو در فصل 2018 هشت بار DNF شد در صورتی که همیلتون در هشت سال گذشته هشت بار DNF نشده است که این اطلاعات به روشنی وضعیت ریکاردو رو توضیح میده

دیدگاه خود را بیان کنید