موتوجی‌پی ایران – پیش بینی‌های آب و هوایی نشان می‌دهد که احتمالا باید شاهد تعیین خط و مسابقه‌ای بارانی در گرندپری موتوجی‌پی برنو جمهوری چک باشیم، و این خبر شاید برای هوادارن موتوراسپرت که به تازگی یک مسابقه‌ی بسیار هیجان انگیز بارانی را در فرمول یک هوکنهایم آلمان تجربه کرده‌اند، یادآور خاطرات خوب باشد.

اولین مسابقه بعد از تعطیلات تابستانی موتوجی‌پی در پیست برنو جمهوری چک برگزار خواهد شد و به نظر می‌رسد شاهد یکی از نزدیک‌ترین رقابت‌های فصل باشیم. پیش بینی‌ها حاکی از آن است که فردا ابرهای باران‌زا نیز مهمان این پیست خواهند بود و این یعنی موتورسواران باید در تمرین اول و دوم بار خود را برای حضور مستقیم در مرحله دوم تعیین خط می‌بستند.

به مانند گرندپری‌های گذسته تیم پتروناس یاماها باز هم موفق شد قوی ظاهر شود و این فابیو کوارتاروی جوان بود که در پایان دو تمرین موفق شد در رده اول مجموع دو تمرین قرار بگیرد و این موضوع نوید بخش آینده‌ای روشن برای این تیم نو پاست.

تا به اینجا هر 4 موتورسوار یاماها، چه در تیم اصلی و جه در تیم پتروناس، موفق به حضور در بین 10 موتورسوار برتر دو تمرین شده‌اند و باید دید آیا ابرها شرایط تمرین سوم را به نفع موتورسواران یاماها تغییر خواهند داد یا خیر.

به جز فرانچسکو بگنایا، بقیه موتورسواران دوکاتی نیز در بین 10 نفر هستند. در تمرین اول آندره دویزیوسو مشغول تست قطعات آیرودینامیکی جدید بود و در تمرین دوم این قطعات روی موتور دنیلو پتروچی نیز تست شد.

مارک مارکز و کال کراچلو هم از هوندا موفق به حضور در بین 10 نفر شدند و الکس رینز دیگر موتورسوار این لیست و تنها نماینده سوزوکی می‌باشد.

تمام این نتایج می‌تواند با خشک ماندن پیست از بین برود. جوان میر، تاکاکی ناکاگامی، میگل اولیویرا و برادران اسپارگارو، پول و الکس، از جمله موتورسوارانی هستند که می‌توانند این ترکیب را بهم بزنند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید