فرمول یک ایران – مشاور تیم ردبول، دکتر هلموت مارکو می گوید که پس از بررسی شاسی RB15 توسط تیم، دیگر هیچ عذر و بهانه ای از طرف پیر گسلی قابل قبول نیست.

در حالی که مکس ورشتپن پیروزی مسابقه اتریش را کسب کرد اما گسلی با کسب هفتمی توسط هم تیمی اش نیز لپ شد. تیم در پاسخ به شکایات گسلی، شاسی خودروی او را به طور کامل بررسی کرد اما هیچ مشکلی پیدا نشد و مارکو به او هشدار داد که بهانه هایش را تمام کند و بر روی بهبود تمرکز داشته باشد:

کمی عذر و بهانه برای اتریش وجود داشت. ما در تمرینات بال جلوی او را تغییر دادیم و بال جلوی او همانند خودروی مکس نبود. اما این موضوع توجیه کننده فاصله بین آنها نیست.

پیر گسلی - آذربایجان 2019

پیر گسلی

مارکو در ادامه افزود:

دیگر خودرو و گسلی باید عملکردشان را نشان دهند. او همیشه به دنبال پیدا کردن مشکل در خودرو و شاسی است. ما به آنها نگاهی انداختیم ولی خبری از مشکل نبود.

برنامه حال حاضر ما حمایت از او تا حدممکن است. او از ابتدا تنظیمات مکس را دریافت می کرده زیرا مکس راننده با تجربه بوده و تیم مهندسی با تجربه تری در اختیار دارد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

9 دیدگاه

  • STR34

   6

   5

   الان ما باید اطمینان کنیم به این گفته های شما؟!
   بعضیا یجوری میگن ماشین مکس بهتره انگار خودشون تیون کردن. بیخیال. مکس انقد خوب هست که بخواد با هم تیمیش عادلانه بجنگه. همیلتون نیس که!

   • Hassan Mohebbi

    7

    1

    دوست عزیز مهدی جان من دقیق متوجه نشدم الان بوتاس و گسلی واقعا کند هستند؟ یا نه ماشیناشونو دستکاری میکنن؟

 1. مهدی کوپایی

  0

  3

  آقا حسن محبی عزیز
  فصل قبل که والتری از ملبورن بدبیاری داشت و همین ها باعث شد یکی مثل این مکس بعد از فصل مصاحبه بکنه و بگه من هم تیمی کندی مثل والتری بوتاس می خوام اما ندید بیشترین دور سریع ها متعلق به والتری هست
  پی یر هم در جوابش گفت که من برا راننده دومی نیومدم ردبول

  حالا این شک پیش اومده که آیا ردبول دستکاری می کنه ماشین رو تا مکس کار راحتی داشته باشه

دیدگاه خود را بیان کنید