فرمول یک ایران به دنبال موفقیت اخیر مکس ورشتپن ، لوئیس هملیتون اظهار کرد که راننده تازه کار ردبول حالا نیرویی است که باید با او مقابله شود.

پیشتر در این فصل ورشتپن در مسابقه اسپانیا گوی سبقت را از دو ماشین مرسدس که در دور اول با تصادف به بیرون رفتند را ربوده بود تا این مسابقه را در جایگاه اول تمام کند و تبدیل به جوان ترین برنده جایزه بزرگ های فرمول یک شود.

با تمام کردن دو مسابقه اخیر روی سکو ، قهرمان حال حاضر جهان تصور می کند او یک تهدید برای مرسدس ها(پیکان های نقره ای) است.

راننده بریتانیایی همچنین افزود که آنها از مسابقه هفته گذشته پیست سیلور استون شگفت زده نشدند زمانیکه ردبول آنها را برای رده های اول به چالش کشیده بود . آنها می دانند که ماشینشان پتانسیل پیروزی بر مرسدس را دارد.

همیلتون توضیح داد:

ما می دانستیم آنها سریع هستند.

زمان ورود به مسابقه تصور می کنم به من گفته شد، نیم ثانیه یا نزدیک به آن از ردبول جلوتر هستیم.

این نیم ثانیه چه غلط یا درست من نمیدانم، اما چیزی که ما از آن مطمئن هستیم این است که ما از آنها سریع تر بودیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

 1. سلمان

  0

  0

  دیگه همه فهمیدن که یه نابغه تو دنیای فرمول 1 ظهور کرده
  ورشتپن امروز ردبول اگه مثل خیلیا سوخت نشه قهرمان بی چون و چرای آیندس.

 2. K.RAIKKONEN

  0

  0

  سلام به همگی . دوستان امروز دیدم در سایت شبکه ورزش نظر سنجی هست با عنوان : نظر شما نسبت به پخش زنده مراحل مختلف رقابت های فرمول یک قهرمانی جهان از شبکه ورزش سیما چیست؟

  خواهشمندم همه به سایت شبکه ورزش مراجعه کنید و گزینه خوب رو کلیک کنید. از ادمین های محترم سایت هم خواهشمندم در خبری جداگانه به اطلاع بازدیدکنندگان سایت برسونند تا در نظرسنجی شرکت کنند. همینطور ادمینها می تونند در اینستاگرام و تلگرام اطلاع رسانی کنند.

  اینکه بعد از حواشی پخش فرمول یک بریتانیا ۳ روز پیش چنین نظر سنجی گذاشتن احتمالش هست بخوان کلا پخش این رقابت ها رو متوقف کنن و برا همین نظر سنجی گذاشتن. به موتو جی پی هم کشیده میشه

دیدگاه خود را بیان کنید