فرمول یک ایرانکوین مگنوسن راننده تیم هاس طی مصاحبه ای بیان کرد که وقتی از فرمول یک می رود که دیگر امید و باوری برای قهرمانی نداشته باشد.

کوین دوران حضور خود در فرمول یک را با مکلارن شروع کرد که توانست ۵۵ امتیاز و یک سکو کسب کند اما این مقدار امتیاز نتوانست صندلی وی را تضمین کند و فرناندو آلونسو جایگزین او شد. مگنوسن قبل از پیوستن به هاس در سال ۲۰۱۷، به رنو پناه برده بود. هاس در واقع تیم دوم فراری است که موتور، فنربندی و سایر اجزای مجاز، توسط تیم اصلی فراری برای آن ها تامین می شود.

بهترین رتبه بجز رانندگان ۳ تیم نخست تا قبل از مسابقه موناکو در اختیار مگنوسن بود که الان در اختیار کارلوس ساینز، راننده مک لارن است. وی می توانست با حضور در یکی از تیم های برتر بتواند برای پیروزی رقابت کند اما هیچکدام از ۳ تیم برتر خواهان جذب او نشده اند.

کوین مگنوسن - آذربایجان 2019

کوین مگنوسن

کوین بیان کرد که او در فرمول یک می ماند تا بتواند نظر یکی از این ۳ تیم را جلب کند و شانس قهرمانی داشته باشد. او گفت:

تا وقتی که حس کنم می توانم قهرمان جهان شوم به حضور در فرمول یک ادامه می دهم. اگر روزی متوجه بشوم که نمی توانم چنین کاری را صورت دهم، فکر دیگری خواهم کرد.

کسب رده هفتمی و بهترین بودن پایین تر از راننده های ۳ تیم برتر من را راضی نمی کند. تا وقتی می توانم چنین کاری را انجام دهم که امید به قهرمانی همچنان در من وجود داشته باشد و در غیر این صورت به ورزش های اتومبیلرانی دیگری که جای بهتر شدن و حرکت به جلو و هیجان در پیست را منتقل کنند، خواهم رفت.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

14 دیدگاه

 1. HamidFTN

  26

  1

  همین مگنوسن و دنیل با لاستیک‌های مدیوم 67 دور زدن به اندازه همیلتون و گروژان با لاستیک‌های سافت 50 دور زده

  لاستیک های امسال معلوم نیست چطوری هستن 😅

  من هر لحظه منتظر ترکیدن لاستیک یکی از اینا بودم😅

   • McLaren F1

    16

    2

    اینو در نذار داشته باشین که همیلتون تو هوای کثیف نبود و لاستیکاش کل مسابقه تو هوای تمیز مسابقه دادن و آخرم کلی اعتراض کرد
    اما مکس و بقیه تو هوای کثیف اون همه با لاستیکاشون دور زدن مخصوصا مکس که نصف بیشتر مسابقه تو فاصله ی دی آر اس همیلتون بود اونم با لاستیک کندتر

   • HamidFTN

    16

    0

    از پیستهای خیابانی بدم میاد برای همین که نمیشه توش سبقت دید 🤮

    بابا ماشینها دیگه اون ماشین های دهه های قبل نیستن هم از لحاظ طول و هم عرض بیشتر شدن معلومه سبقت گرفتن غیر ممکن میشه

 2. نیما

  11

  7

  راننده خوب و کله خری(از نگاه مثبتش نگاه کنید) هستش، سبقت خوب میگیره، به کسی باج نمیده و سریعه و با هالکم که مثل آب و روغن هستن و شبیه مکس هست حالا ببینید 2 تا مکس تو رده های بالا چه غوغایی به پا می کنه
  اگه جای گسلی الان این نشسته بود یا حتی لکلرک حتما مسابقه های خیلی بهتری داشتیم
  تو موناکو هم که همراه با ریکاردو بدشانسی آورد و پشت سیفتی کار به فنا رفت
  و البته لاستیک مدیوم خودشو که هم سن همیلتون بود، به خط پایان رسوند

 3. iman88

  15

  2

  خیلی باش حال میکنم.دید خیلی جالبی هم داره.دقیقا تو همون شرایطی گفته از ف1 میره که ناندو رفت.واقعا شخصیت و استعداد قهرمانی رو داره و فقط یه ماشین میخواد.حیف سنش داره زیاد میشه و از محدوده ای که میشه گفت اینده های ف1 توش قرار دارن داره رد میشه.(اگه اشتباه نکنم نزدیکه 27 سالشه)

   • iman88

    7

    1

    soroush_sh_11 شما کاملا درست میفرمایید
    بنده نمیگم تو اون سن نمیتونه قهرمان بشه.میگم داره وارد محدوده سنی میشه که خیلی احتمالش کمه تیمهای بزرگ روش سرمایه گذاری کنن.
    اگر بخوان بعنوان اینده تیم روش سرمایه گذاری کنن میرن سراغ راننده هایی جوونتر.اگر بخوان بعنوان راننده باتجربه روش حساب کنن تا باعث پیشرفت تیم بشه و موفقیت الان تیم رو تضمین کنه باز راننده های باتجربه تری هستن که کارنامشون رو پس دادن مثل فتل همیلتون الونسو رایکونن که همشون هم قهرمان جهانن.البته استثنی هم وجود داشته ممکنه تویه تیمی مثل مکلارن یا رنو یا حتی ویلیامز در عرض یکی دو سال چنان پیشرفتی اتفاق بیفته که یه راننده مثل کوین شرایط قهرمانی رو پیدا کنه یا بخاطر روابطی که هاس با فراری داره تحت یه شرایط خاص به فراری راه پیدا کنه.ولی معمولا اگر راننده ای میخواد فرصت قهرمانی تو ف1رو پیدا کنه باید خیلی زودتر از اینا خودشو بعنوان یکی از بهترینای این رشته معرفی کنه و تو یه لول بالا ثبات خودش رو حفظ کنه.البته روابط گردن کلفت و کمی شانس هم خیلی دخیله.
    هرچند بهترینها این توانایی رو دارن که خودشون شانس خودشون رو بسازن

 4. amir

  4

  4

  در مورد فراری و کوین شخصا خیلی دوست دارم که کوین به فراری بره هر چه زودتر. چون فکر میکنم صندلی فراری برای لکرلک مقداری غیر قابل باوره و نمیتونه با استرس های یه تیم برتر کنار بیاد.(با اینکه مصلما استعداد قهرمانی رو داره و قطعا خودشو نشون خواهد داد)
  اما رفتن کوین به فراری شاید آرامش بیشتری رو برای فراری به ارمغان میاورد و حداقل نتایج بهتری تا الان گرفته بودن.

دیدگاه خود را بیان کنید