فرمول یک ایران – بعد از تائید تمدید قرارداد کیمی رایکونن تا انتهای سال 2017 با فراری رایکونن از ناامید شدن کسانی که رفتن او را می‌خواستند ابراز خوشحالی کرد.

درحالی که برای گرندپری بریتانیا آماده می‌شدیم فراری تائید کرد که رایکونن را حداقل یک سال دیگر نگه می‌دارد و همین اتفاق باعث اتمام شایعات درباره‌ی پیوستن دیگر رانندگان به فراری و گرفتن صندلی رایکونن شد.

مرد فنلاندی در مصاحبه‌ی خود با سایت رسمی فرمول یک ابراز شادی کرده است:

قطعا این اتفاق خیلی چیزهارو آسون‌ تر می‌کنه. مردم دیگه یه سوال رو بارها و بارها از من نمی‌پرسن! همین هم باعث ایجاد یه تفاوت بزرگ می‌شه.

ناکام موندن خیلی از مردم که امیدهای زیاد [برای گرفتن جای من] داشتن هم من رو خوشحال می‌کنه!

خُب خیلی خوبه که الان تصمیم این رو گرفتن و ماجرا رو به پایان سال موکول نکردن چون حالا می‌تونیم کاملا بر ادامه‌ی سال 2016 و تغییرات سال 2017 تمرکز کنیم.

البته که من خوشحالم که تو فراری موندم. گذشته از این خیلی مشتاقم که تغییرات 2017 رو تجربه کنم، ماشین‌های سریعتر و چرخ‌های بزرگتر واقعا خوب هستن!

اگر نوشته‌ای که خواندید مفید بود، آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

۴ دیدگاه

* دوستان و همراهان گرامی فرمول یک ایران ، لطفا از هر گونه توهین به رانندگان و کاربران بپرهیزید در غیر اینصورت آی پی شما مسدود خواهد شد و اجازه دسترسی به سایت را نخواهد داشت
 1. hamid

  0

  0

  ادمین از محدودیت موتوری که میذارن کم میشه؟ یعنی موتورهای قویتریو تو ۲۰۱۷ میبینیم یا تغییری نمیکنه

  پاسخ دادن
  • -
   محمد نامور

   0

   0

   با سلام

   صد در صد شاهد موتور قوی تر، دونفورس بیشتر و کاهش زمان ها هستیم . باید منتظر تایید قوانین از طرف فیا باشیم فعلا چیز دقیقی مشخص نیست!

   پاسخ دادن

Leave a Reply

ایمیل شما در نظرات نمایش داده نمی شود