فرمول یک ایران – ژاک ویلنوو قهرمان سابق رقابتهای فرمول یک در اظهار نظری جدید بیان کرد که اگر میک شوماخر سرعت کافی را نداشته باشد، فراری منجر به نابودی او می شود.

میک شوماخر پسر مایکل شوماخر اسطوره مسابقات فرمول یک که امسال به اکادمی رانندگان فراری پیوسته و در رویداد تست های بحرین، با خودروهای فرمول یک فراری و آلفارومئو نیز رانندگی کرده است حال در رقابتهای فرمول دو در تیم پریما ریسینگ رقابت می کند.

ژاک ویلنوو

ژاک ویلنوو

او حال عضوی از فراری شده ولی ویلنووا معتقد است که این تصمیم برایش پشیمانی به بار می اورد. قهرمان کانادایی اینگونه نظرش را بیان می کند:

فراری فعلا از تصویری که از او متصور شده استفاده می کند ولی اگر او به اندازه کافی سریع نباشد کوچکترین تعللی در مورد او نمی کند. او تا به الان ساکت و بدون سر و صدا کارش را ادامه می داد اما وقتیکه عضوی از فراری شده دیگر همه او را تحت نظر دارند.

این مسئله فشار زیادی را به میک وارد می کند. اگر او به اندازه کافی سریع نباشد و اگر اشتباهاتی را نیز مرتکب شود به شدیدترین شکل ممکن مورد انتقاد قرار خواهد گرفت. او یا باید این وضعیت را مدیریت کند یا برود خانه خودش! اینجا هیچ شرایط متوسط و میانه ای وجود ندارد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید