فرمول یک ایرانمکس ورشتپن راننده تیم ردبول با رد شایعات پیرامون خودش اعلام کرد او و پیر گسلی در رقابتی بدون تبعیض هستند.

ورشتپن چهارمین سال حضورش را در ردبول سپری می کند و این در حالی است که گسلی ابتدای فصل به تیم اصلی پیوسته است. نتایج کسب شده دو راننده کاملا متفاوت بوده و ورشتپن فصل را با سومی در استرالیا آغاز کرد و در سه مسابقه بعد در رده چهارم از خط پایان عبور کرد در حالی که بهترین نتیجه گسلی رده ششم در چین است. با این وجود ورشتپن اصرار دارد تیم هیچ طرفداری از هیچ کدام از دو راننده های خود ندارد. او گفت:

من هرگز خود را راننده اول تیم نمی بینم و هیچ کس در تیم نیز چنین نظری ندارد. ما هر دو از شرایط برابر برخوردار هستیم.

کاری که من امسال انجام دادمف، دادن بازخورد های خود از ماشین به تیم بود تا بتوانیم بهترین تنظیمات و قطعات را روی خودرو داشته باشیم. از نظر من امسال با سال های قبل تغییر زیادی نداشته است. البته شما هر روز تجربه کسب می کنید.

مکس ورشتپن و پیر گسلی - چین 2019

مکس ورشتپن و پیر گسلی – چین 2019

راننده هلندی عملکرد تیم با موتور هوندا را خیلی متفاوت نمی بیند. مرسدس که فصل را با چهار ۱_۲ آغاز کرد، ردبول تنها یک سکو کسب کرده است. ورشتپن در ادامه گفت:

ما فصل را خوب شروع کردیم اما اوضاع خیلی متفاوت نبود. ما می دانیم که باید حداکثر سرعت خود را بهبود بدهیم اما این موضوع فقط به حداکثر سرعت مربوط نیست و کل خودرو باید ارتقا پیدا کند.

ما کارمان را روی خودرو به سختی ادامه می دهیم. ما برای هر مسابقه تغییرات جدیدی لحاظ می کنیم و باید دید در مسابقات بعدی چه اتفاقی خواهد افتاد. مرسدس در شروع فصل بالا بودند، در بحرین با فراری کمی به مشکل خوردند اما آن ها همیشه بدون اشتباه عمل می کنند و این دلیل کسب امتیازات فراوان آن ها در شروع فصل است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

11 دیدگاه

  • Saeed

   18

   7

   بنظر من ک این اتفاق رخ نمیده

   حتی شاید مکلارن جایگاه ردبول رو تصاحب کنه

   بنظرم الان مکلارن بجز ادرین نیوی و موتور رنو تو هر چیزی بهتر از ردبوله

   بخصوص راننده هاش

   قسمت دوم نیم فصل واقعا جذاب میشه برا مکلارن

   ینی مسابقه کانادا یا فرانسه ب بعد

   • hamilton

    3

    6

    جون سرعت هی میای میگی منطقی باش طعنه نزن اینجا یه فتل فن(سعید) …. هست که وقتی میبینه رانندش از همه نظر کم داره چسبیده ب نژاد پرستی شما بهتره بری کلاس اخلاقتو برای دوستان فتل فنت بزاری ن ما از مدیرای سایت هم باید بابت نژاد پرستی نسبت ب لوئیس تشکر کرد هر طور فتلو میقایسه میکنن با همیلتون بازم کم میارن یه مدت ب درامد زایی بیشتر فتل رو اوردن دیدن نشد الان باز ب توهین نژادی و رنگین پوستی همیلتون رو اوردن لوئیس با توجه ب رنگین پوستی تنها راننده فرمول یک رنگین پوسته که پنج قهرمانی اورده و امسال ششمین رو هم میاره و حمله میکنه ب رکورد شوماخر شما فنای …..فتل هم ب کامنت گذاشتنتون ادامه بدین ما هم در کمال ارامش لذت بردهای لوئیس رو جشن میگیریم

   • ali sf90

    10

    1

    مهندسای فراری به خودشون بیان.. استراتژیست های فراری عوض بشن

 1. Saeed

  16

  7

  مکس ورستپن این ایام مصاحبه های تاریخی داشته ک هر کدوم گواهی ب کیفیت نوشابه های ردبول هستن…

  چن وق پیش یبار میگف “دوس دارم تا سی سالگی چهار قهرمانی داشته باشم

  اگ اینطور بشه خیلی خوب میشه”

  هنوز رو چهار پول پوزیشن ببنده معقولانه تره😂😂😂

 2. جنون سرعت

  1

  2

  به نظر من اتفاقا اگه تیم ردبول دنبال قهرمانیه باید همه تخم مرغ هارو تو سبد یه راننده بزاره و هر آدم عاقلی توی این شرایط وقتی حق انتخاب بین مکس و گسلی یاحتی بقیه راننده های میانه جدول داشته باشه حتما تخم مرغ هارو تو سبد مکس میزاره.کوچکترین دلیلش اینه که واقعا استعداد قهرمانی رو داره و بزرگترین دلیل هم اینکه میتونه از استعدادش درست استفاده کنه.مطمئنا بقیه راننده ها هم به اندازه خودشون استعداد دارن ولی میبینین که بعضیاشون واقعا نمیدونن چطور این استعداد رو بکار بگیرن

 3. Majiiiiid

  2

  5

  دوستان فتل فن و فراری فن معلومه چیزی نمیدونن از فرمول۱، استراتژیست های یکتیم در نهایت ۱ دقیقه و زیر ۱ دقیقه باید تصمیم نهایی رو بگیرن ، طوری انتقاد میکنین انگار خودتون خیلی میدونین 🤣🤣🤣🤣🤣 در اون لحظه که استرس و فشار روی تیم هست ، داده ها و اطلاعات و انالیز وضعیت خودرو از زبان راننده در زیر ۱ دقیقه توسط استراتژیستها برنامه ادامه مسابقه اماده و تصمیم گیری اجرا میشه یارو بیست دقه نیم ساعت زمان نداره برعکس تفکر و برداشت شما

  • Ahmad VETTEL

   4

   2

   Majiiiiid:
   بله بله بله شما و هم کیشانتون علامه دهر هستین.
   فقط جهت اطلاع:
   تمام تیم ها قبل از مسابقه تمام سناریو های مختلفی که در طول یک مسابقه ممکنه رخ بده رو بررسی میکنن و از قبل براش برنامه ریزی میکنن.
   اگر تازه کار هم باشین باید اسم پلن B و پلنC که بعضی مواقع تیم ها اعلام میکنن رو شنیده باشید.
   اینطور نیست که یه تیم کلی حقوق به یه عده آدم واسه ریس استراتژی بده که اونا تو مسابقه تازه بخوان فکر کنن چه تصمیمی بگیرن.
   البته این یه مورد برای فراری ممکنه صدق کنه چون این همه اشتباه استراتژی توجیه دیگه ای نداره!.

  • Akbar (Ghasemi)

   2

   0

   “دوستان فتل فن و فراری فن معلومه چیزی نمیدونن از فرمول۱”
   یعنی طرفدارای اقلیت همیلتون که اتفاقا تعداد قابل توجهیشون هم فن بوی و ترول ساز هستن همه چیز میدونن؟!!

دیدگاه خود را بیان کنید