فرمول یک ایران – کریستین هورنر، مدیر تیم ردبول کاملا مطمئن است که مکس ورشتپن برای فصل 2020 فرمول یک، با این تیم خواهد ماند.

در ماه گذشته بود که هلموت مارکو به یک رسانه آلمانی گفته بود که توتو ولف به طور مستمر با ورشتپن در تماس بوده و یادآور شده بود که در قرارداد مکس، بندی مبنی بر عملکرد وجود دارد. او ادعا کرده بود که ولف با مکس و همچنین پدرش، جوز ورشتپن در تماس است و یک بند در قرارداد ورشتپن وجود دارد که در رابطه با عملکرد ردبول با موتور هوندا است و اجازه ی خروج این راننده را آسان تر می کند اما جزئیات این بند هنوز نامشخص است.

با این تفاصیل، هورنر نگران از دست دادن ورشتپن نیست:

مکس قرارداد دارد و موقعیتش بسیار واضح است. من کاملا مطمئن هستم که او در سال آینده، در اینجا خواهد بود.

سه رده چهارمی پشت سر هم الآن کمی خسته کننده شده و می خواهیم دوباره برای سکو رقابت کنیم.

مکس ورشتپن - کریستین هورنر مدیر ردبول

مکس ورشتپن و کریستین هورنر مدیر ردبول

گرندپری بعدی تقویم فرمول یک در اسپانیا خواهد بود، جایی که ورشتپن در 2016 اولین پیروزی خود را در آنجا کسب کرد و تبدیل به جوان ترین برنده این ورزش شد. راننده 21 ساله ردبول امیدوار است که با توجه به دانسته هایش از تست های پیش فصل، بتوانند در بارسلونا رقابتی ظاهر شوند:

پیست خوبی است و ما برای تست های پیش فصل در آنجا بوده ایم و خوشبختانه همین باعث خواهد شد که ست آپ خوبی داشته باشیم.

برای ما مهم ترین چیز، کسب حداکثر نتیجه ممکن است و امیدواریم که به روند نزدیک شدن به پیشتازهای جدول قهرمانی ادامه دهیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

4 دیدگاه

 1. mershari

  19

  10

  اقا اینارو ول کنید یه خبری چیزی راجع به دستور تیمیه فراری بزارید
  یا مثلا یه خبر از توتو ولف چرا نمیاد بگه این پیست بارسلونا مناسب فراریه یا همیلتون چند وقته از سرعت بالای فراری تو مستقیمی ها گلایه نکرده ها حواسمون هست یه موقع دیر نشه همه ی این اخبارو ک نمیزارن شب پل پوزیشن ….یا یه تحلیل کامل بزارسد با سندو مدرک ک اگر فتل ماشین جلویی داشت پول پوزیشنو میگرفت اخه بوتاس تو مسابقه خورزو خان جلوش بود اسلیپ استریمشو گرفته بود دوری دقیقا یک ثانیه نسبت به فتلو فراری سریعتر بود دوری یک ثانیه انقدر تاکید میکنم تا مطمعن شید اون ماشین اواخر مسابقه داشت مدریت میشد وگرنه مثل روزبرگ ۲۰۱۶ با سی چهل ثانیه اختلاف تموم میکرد…

 2. Silver Arrows

  15

  1

  بهترین جایگاه برای مکس در حال حاضر همین ردبول هست. مرسدس که دو تا راننده رو فرم داره و اکون و راسل هم تو صف هستند. فراری هم دو تا راننده اش فعلا هستن و شوماخر جوان رو تو صف داره. مابقی تیم ها هم که فکر نمیکنم بره!

 3. Kh.n

  4

  7

  اتفاقا همین سکوت عوامل مرسدس ترسناکتره.
  اینهاوقتی چپوراست مصاحبه کنن خیالشون از بابت مسابقه بعدی راحته.ولی این سکوت…
  بنظرم واقعا ترسیدن ودارن سخت کار میکنن.

دیدگاه خود را بیان کنید