فرمول یک ایرانکارلوس ساینز راننده تیم مک لارن با توجه به پیشرفت های متوالی و خوب تیم بریتانیایی ادعا می کند که آن ها نگاهی به میانه جدول ندارند و خود را با تیم های برتر مقایسه می کنند.

مک لارن پس از یک سال نه چندان خوب با رنو، امسال را با امید بیشتری آغاز کرد. تیم فصل را با مشکلات کوچکی آغاز کرد اما توانست در جایزه بزرگ باکو هر دو خودرو خود را بین ده خودرو برتر مسابقه ببیند. ساینز با خودروی مک لارن MCL 34 مسابقه را در رده هفتم و هم تیمی او نیز هشتم مسابقه را به پایان رساندند. با توجه به اینکه تیم پیشرفت های خوبی به همراه داشته است، ساینز با اعتماد به نفس کامل از برتر بودن تیم در میانه جدول صحبت می کند اما همچنان معتقد است مک لارن راه زیادی برای رسیدن به فراری و مرسدس دارد:

در جاهای زیادی هنوز کار برای پیشرفت داریم. ما به فراری و مرسدس نگاه می اندازیم و پس از آن جایگاهی که داریم و همچنین اطلاعات موجود را مقایسه می کنیم و مشخص است که در قسمت های زیادی هنوز کار داریم.

اگر ما خودمان را درگیر میانه جدول کنیم، کار سختی برای حفظ بهترین تیم میانه جدول نداریم اما ما خودمان را با تیم های برتر مقایسه می کنیم. هدف ما رسیدن به دومین تیم سریع جدول است، پس کار زیادی برای رسیدن به آن ها داریم.

کارلوس ساینز و لندو نوریس - آذربایجان 2019

کارلوس ساینز و لندو نوریس – آذربایجان 2019

رده هفتم ساینز در آذربایجان اولین امتیاز او با خودروی مک لارن است و او از گرفتن امتیاز خود بسیار خوشحال است:

بعد از سه مسابقه با مشکلات فنی و تصادف بسیار خوشحالم که اولین امتیازم را گرفتم. از نظر شخصی این امتیاز کمی از استرس من کم کرد چون من در هر سه مسابقه قبل نیز سرعت کافی مانند آذربایجان داشتم.

ما در سه مسابقه اول سرعت خوبی داشتیم ولی به دلایلی که نمی دانم، از رسیدن به خط پایان بازماندیم. در کل نتیجه مسابقه آذربایجان به همه نشان داد که ما می توانیم چه کاری انجام بدهیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید