فرمول یک ایران – توتو ولف مدیر مسابقه ای مرسدس اذعان کرد اگر تیم دوباره در موقعیت اتریش قرار گیرد، حتما در دستورات تیمی دخالت خواهد کرد.

با توجه به بیانیه مرسدس برای آزادی رقابت بین دو راننده ی خود و مصاحبه ی دیروز همیلتون درباره ی عدم تغییر وضعیت فعلی، توتو ولف باز هم تکرار کرد که با تکرار موقعیت اتریش، دو راننده در ایستگاه آخر قرار خواهند گرفت.

مدیر مرسدس اظهار کرد:

پاسخ من هنوز هم همان است. همه ی ما دیدیم که با مشکل ترمز ماشین فورس ایندیا، چه اتفاقی برای سرجیو پرز در اتریش افتاد. دیدیم که فیلیپه ماسا از مسابقه کنار رفت.

ما هم اگر در چنین شرایطی قرار میگرفتیم ماشین ها را از مسابقه خارج میکردیم. بنابراین ما در این مورد دخالت خواهیم کرد و می گوییم: ” شما ماشین خوبی برای ادامه ی مسابقه ندارید”

 

توتو ولف و لوئیس همیلتون

 

ولف در پاسخ به این سوال که آیا واقعا خانه نشینی راننده ی مثل لوئیس همیلتون امکان دارد چنین پاسخ داد:

با فرض خانه خانه نشین کردن راننده ای مثل همیلتون ما رویکرد سه سال گذشته ی خود را مبنی بر آزاد گذاشتن رانندگان در رقابت را عملا نابود میکنیم. این شکستی بزرگ برای ما خواهد بود.

این مسوولیت رانندگان است. هیچ کدام از افراد گاراژ نمیتوانند فرمان را از ماشین رانندگان خارج کند! این شکستی برای سازمان ماست که دو ماشین برابر داشته باشیم و نتوانیم کارایی و امتیاز لازم را از آن ها بگیریم.

تا پای تعلیق رانندگان پیش خواهیم رفت؟ بله. اگر لازم باشد این کار را میکنیم تا مطمئن شویم دیگر این اتفاقات نمیوفتد.

مثل روز روشن است، ما بخشی از یک سازمان بزرگ هستیم. ما برندی به نام مرسدس هستیم. امیدوارم کار به تعلیق نکشد اما گاهی اوقات لازم است بعضی تصمیم ها گرفته شود تا بعضی اتفاقات نیوفتد

به آینده خوشبین هستم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

  1. احسان

    0

    0

    از فراري بدم اومد اون روزي كه دستور تيمي به باريچلوي در حال قهرماني گفت كه بايد دوم بشه جاشو بده به شوماخر حالا هم كه رايكونن رو قرباني فتل ميكنن اين منصفانه نيس لذت مرسدس به همين برابري و عدالت و ازادييه كه به راننده ها ميده البته اگه مشكل فني دركار نباشه ، اميدوارم هميلتون ديگه گند نزنه و بزاره مرسدس مرسدس بمونه تفاوت يه ماشين نقره ايي با يه ماشين قرمز بيش از اينكه تفاوت فني باشه يه تفاوت اخلاقيه

دیدگاه خود را بیان کنید