فرمول یک ایران – پس از کسب اولین سکو در استرلیا، حال هوندا به دنبال کسب اولین پیروزی خود به همراه تیم فرمول یک ردبول است و آن ها معتقد هستند که در تابستان سال جاری می توانند به هدفشان دست پیدا کنند.

پس از سیلوراستون 2008، این اولین سکوی هوندا است که در دوران موتورهای V6 هایبرید توسط مکس ورشتپن، راننده ردبول در مسابقه استرالیا با کسب رده سومی بدست آمده است. ماساشی یاماموتو مدیر بخش فرمول یک هوندا گفت:

سال بسیار مهمی برای ماست زیرا برای اولین بار در دوران هایبرید ما تامین کننده موتور دو تیم هستیم. اکنون در وضعیتی قرار داریم که می توانیم به صراحت بگوییم هوندا برای کسب پیروزی تلاش می کند. ما امیدواریم که آن را تحقق بخشیم، شاید در تابستان.

کریستین هورنر و ماساشی یاماموتو - ردبول و هوندا

کریستین هورنر و ماساشی یاماموتو – ردبول و هوندا

آخرین برد هوندا به فصل 2006 و پیروزی جنسن باتن در مجارستان برمی گردد و ردبول خواهان حداقل چهار الی پنج پیروزی در 2019 است اما هوندا از گفتن عدد اجتناب می کند:

ما نمی خواهیم که انتظارات از ما کم باشد اما مسابقه یعنی نتیجه، و در این مسابقات نتیجه بسیار مهم است و ما می توانیم این را مشاهده کنیم.

ما باید تکنولوژی و عملکردمان در مسابقه های آتی را بسنجیم و حقیقت این است که ما احساس می کنیم هنوز به سطح واحد قدرت (پاوریونیت) فراری و مرسدس نرسیده ایم. ما باید به سطح بالاتری دست پیدا کنیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

6 دیدگاه

  • REZA.M

   5

   19

   دوست عزیز همین ژاپنی ها (هوندا)با عملکردشون تو سال ها 2015-16و 17 باعث شدن که مکلارن و آلونسو از رقابت عقب بمونن و تعداد زیادی از فن های مکلارن و آلونسو و حتی اف وان نا امید بشن.
   البته هوندا با عملکردش یه کار دیگه هم انجام داد که از نظر من بزرگترین جنایت علیه اف وان بوده.عملکرد هوندا باعث شد تا سازنده هایی که قصد ورود به اف وان رو داشتن تصمیمشون رو عوض کنن و تو سری مسابقات دیگه مثل فرمول ای شرکت کنن.

   • Hassan Mohebbi

    7

    2

    “ما باید تکنولوژی و عملکردمان در مسابقه های آتی را بسنجیم و حقیقت این است که ما احساس می کنیم هنوز به سطح واحد قدرت (پاوریونیت) فراری و مرسدس نرسیده ایم. ما باید به سطح بالاتری دست پیدا کنیم.”
    منظورم از حرف درست و حسابی این جمله بالا بود. نیومده مثل ولف مظلوم نمایی کنه و یا مثل مارکو و هورنر بزرگنمایی.
    ژاپن هم از بعد اقتصادی و بعد سیاسی گفتم و منظورم فقط فرمول یک نبود بلکه کشور و مردمش بود دوست عزیز.

   • REZA.M

    3

    6

    اف وان چه ربطی به جغرافیای انسانی و ……..داره؟ما داریم در مورد اف وان بحث میکنم یا اقتصاد و سیاست؟ما داریم در مورد اف وان بحث میکنم و هوندا هم نماینده ژاپن تو اف وانه و عملکرد هوندا تو سال های 2015و 16و17 خیلی بد بوده.همین.من اصلا در مورد مردم ژاپن حرف نزدم.و با این قسمت از حرفهای شما موافقم “ژاپن هم از بعد اقتصادی و بعد سیاسی گفتم و منظورم فقط فرمول یک نبود بلکه کشور و مردمش بود دوست عزیز.”اما اینجا ما داریم در مورد اف وان بحث میکنیم و عملکرد هوندا توی اون سال ها اصلا خوب نبوده.

 1. مهدی

  7

  11

  بازم خیال بافی هوندا
  امسال که در حالت معمولی نمیتونید پیروزی بیارید مگر اینکه مرسدسا و فراریا همشون دی ان اف بشن
  تا دوسال دیگه میشه روی پیروزی فکر کرد ولی الان دارین پیاز داغشو زیاد میکنین!!!!!!

 2. Aminnb

  6

  10

  جالبه ردبول سال های پیش مسابقات تابستون رو با اختلاف باخته….حالا امسال میخواد قهرمان بشه تو یکی از همون مسابقات!
  ولی زهی خیال باطل با این مرسدس و البته فراری که ب این راحتی کنار نمیکشه ب نظرم حداقل امسال نمیتونن کاری کنن

دیدگاه خود را بیان کنید