فرمول یک ایران – راننده مکلارن، لندو نوریس قطعا ستاره درخشان تعیین خط استرالیا بود و موفق شد ماشین مکلارن را به جایگاه هشتم برساند.

این راننده جوان بر خلاف تمرینات چند روز گذشته، توانست خودش را بالا بکشد و با اولین زمان ثبت شده، خودش را به مرحله سوم تعیین خط برساند. او این جایگاه را از کیمی رایکونن گرفت و گفت که برنامه برای گرند پری های آینده هم چنین است.

لندو نوریس - استرالیا 2019

لندو نوریس – استرالیا 2019

او گفت:

من تا حدودی از این شرایط لذت بردم.

من به قدری استرس و نگرانی داشتم که تقریبا تمام لذت آن از بین رفت، لذت این موضوع در به ثبت رساندن یک دور سریع است. این چیزی است که من را خوش حال می کند، دیدن نتیجه تلاش های تیم و ثبت زمان سریع در تعیین خط.

ما سه لاستیک مختلف را تست کردیم و می خواستیم به مرحله دوم تعیین خط برسیم، هر چند که خیلی بهتر عمل کردیم و با ثبت یک زمان خوب، به  مرحله نهایی تعیین خط نیز رسیدم.

این خیلی حس خوبی است که ما در حال رشد بوده ایم و در بعضی قسمت ها از فصل قبل بهتریم. فکر می کنم من دیگر نمی توانم بهتر از این عمل کنم و حالا ما باید تلاش زیادی در راستای ماندن در این حالت انجام دهیم.

هم تیمی او، کارلوس ساینز خوش شانس نبود و باید رقابت را از جایگاه هجدهم آغاز کند. رابرت کوبیتسا به او اجازه ثبت زمانی خوب را نداد و کارلوس نتوانست لندو را با چالش خاصی رو به رو کند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید