فرمول یک ایران – با توجه به رقابت بسیار نزدیک فراری و مرسدس در تست های پیش فصل و احتمال رقابت بسیار نزدیک این دو تیم در ملبورن، لوئیس همیلتون راننده مرسدس ادعا کرد که فراری کارش را برای رقابت در فصل جدید زودتر از مرسدس شروع کرده است.

در آخرین روز از تست ها سباستین فتل راننده فراری با اختلاف بسیار اندک ۰.۰۰۳ ثانیه ای با همیلتون رقیب اصلی خود سریع ترین دور را در بارسلونا به ثبت رساند. اما این اختلاف کم باعث نشد تا همه به برتری نسبی فراری نسبت به مرسدس اذعان داشته باشند.

لوئیس همیلتون و سباستین فتل

راننده ی بریتانیایی معتقد است که فراری بسیار زودتر از مرسدس کارش را بر روی خودروی فصل ۲۰۱۹ به دلیل تعیین زود هنگام قهرمان جهان در فصل قبل شروع کرده است. همیلتون در مصاحبه با اسکای گفت:

بدیهی است که تیم بزرگی در پشت صحنه برای قهرمانی تلاش می کند. اما در مواقعی که قهرمانی از دسترس دور باشد بعضی از تیم ها کمی زودتر عقب می کشند.

بنابراین پیش بینی می شود که آن ها حدود یک ماه زودتر از ما کار خود را بر روی خودرو برای این فصل شروع کردند جایی که ما برای رقابت قهرمانی جهان می جنگیدیم. شما می توانید مقدار کمی از منابع خود را استفاده کنید و تصمیم بزرگ این است که بمانید و برای رقابت قهرمانی بجنگید یا اینکه کنار بکشید و از فصل بعد خود مطمئن تر شوید.

رقابت های قهرمانی فرمول یک فصل ۲۰۱۹ روز جمعه آغاز خواهد شد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

30 دیدگاه

 1. علی شفیعی | کاربر متخلف

  13

  37

  الان بزرگ مردان هواداران فرزند خدا می ایند و شما میتوانید از اوج منطق و اطلاعات سرشارشان استفاده کنید.
  جالب ترین قسمتش اینجاست که خوبه اینها همش بازنده هم بودن و اینطور هستن.

  اما اگر بگذریم از این طرز بحث های بچه گانه دوستان.
  این کار فراری یک عمل کاملا طبیعی است. و اگر اینکار را نمیکرد غیر طبیعی بود.

 2. Mjyz

  38

  7

  البته اینو هم باید بگم که جیمز آلیسون تایید کرده بود که توسعه خودروی بنز برای فصل ۲۰۱۹ از ۱۷ ماه پیش یعنی اواسط سال ۲۰۱۷ شروع شده بود . البته خودتون میدونین 😎

 3. Behnam380

  52

  11

  برای همین مرسدس دوتا ماشین با ۱۵۰۰ قطعه متفاوت برای تمرینات آماده کرده بود ،من نمی‌دونم همیلتون و توتو چقدر راجع به فراری نظر میدن ،سرت به کاره خودت باشه پسر ،واقعا که فتل انسان متشخصیه.

 4. V5_ mansur

  37

  10

  امسال راننده ها ۲ به ۲ هستن و اخر فصل فتل قهرمان میشه به راحتی،دیگه لکلرک اجازه رد شدن همیل رو نمیده همین واسه قهرمان شدن کافیه تازه تعیین خط ها هم دیگه ردیف جلو مال مرسدس نیست

 5. --

  35

  10

  خجالت آوره اين صحبت ها
  اينا ميخوان با اين حرفا فشار باخت در مقابل ماشين ضعيفترو كاهش بدن !!!
  و اينكه در صورت پيروزي بگن ما ماشين برترو شكست داديم!!!
  حقيقت چيز ديگه ايه….

 6. hossein46

  37

  8

  درسته لاروس رو نبرده ولی با این فیلم بازی کردناش حتما امسال اسکار رو میبره. جایزه نقش مکمل هم میدن به بوتاس و بهترین کارگردان هم توتو ولف میگره.

 7. Mehrdad

  12

  2

  کسی امار داره این چندمین مصاحبه مرسدس و همیلتون درمورد فراری هست؟
  من که امارش از دستم در رفت
  اصلا از خواب که پا میشن میگن خب امروز بریم درمورد فرار و فتل چی بگیم
  طرفداراشونم همینطورن زیر هر پستی که بری دارن درمورد فتل و فراری حرف میزنن

 8. daniel65

  0

  1

  انسانهای درستکار و صادق عاشق و موفق همه توجه و نیرو را روی هدفش میذاره و چون تمام فکرش متمرکز به هدفشه با کوچکترین ناراحتی زود از کوره در میره و از هدفش دور میشه.اما انسانهای مکار و حیله گر دقیقا برعکس هستن.و علاوه بر هدف روی رقیب هم تمرکز میکنن و …فرراری و مرسدس هم مثالهایی از این افکار هستن.متاسفانه در این دوره زمانه متاسفنه ادمهای مرسدس گونه موفقتر هستن

دیدگاه خود را بیان کنید