فرمول یک ایران: به نقل از موتوراسپورت، لوئیس همیلتون برنده ی گرندپری اتریش بر این باور است که تصادف دور آخرش با نیکو روزبرگ بحث برانگیز نبوده است. او خود را کاملا بدون تقصیر میداند.

در دور های آخر همیلتون به سرعت نزدیک شد و سرانجام در دور آخر به نیکو روزبرگ رسید. مدافع عنوان قهرمانی در پیچ یک سعی کرد از بیرون سبقت خود را تکمیل کند. روزبرگ برای بستن راه او چاره ای جز مستقیم رفتن نداشت.

بعد از این برخورد همیلتون رهبری مسابقه را از آن خود کرد و اول شد. مکس ورشتپن دوم شد و کیمی رایکونن هم به مقام سومی رسید. آلمانی بدشانس اما چهارم شد.

جواب  لوئیس, وقتی درباره ی تصادف از او پرسیدند:

این برخورد اصلا بحث برانگیز نبود.

نیکو تو پیچ یک اشتباه کرد و اومد وسط پیست، به خوبی از این فرصت استفاده کردم.

نیکو داخل رو بست و من از بیرون اقدام کردم. من در ریسینگ لاین میروندم. هیچ دیدی نسبت به اون طرف خودم نداشتم.

تا دیدم اونجاست ماشین رو چرخوندم. دیگه آسفالت پیست داشت تموم میشد که با هم برخورد کردیم. هو کردن هیچ چیزی را عوض نمیکند.

نیکو روزبرگ و لوئیس همیلتون

نیکو روزبرگ و لوئیس همیلتون

بعد از برد هنگام مصاحبه, راننده ی بریتانیایی به شدت از طرف تماشاگران هو شد. در واکنش به این کار هواداران در کنفرانس خبری گفت:

معلومه که این خوب نیست، اتریش یکی از زیباترین کشور هاست.

رانندگی با موتورسیکلت تو این دره ها  واقعا لذت بخشه، اما خب وقتی یه مسابقه رو میبری و واکنش مردم رو میبینی, میفهمی که این ایده آل تو نیست.

من اون ها رو میبخشم. بالاخره اون ها هم حق دارن نظر خودشون رو ابراز کنند.

هنوز هم نمیدونم چرا این کار رو کردن. اما این کارشون هیچ چیزی رو عوض میکنه، من مسابقه رو بردم!

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

18 دیدگاه

 1. hamid

  0

  0

  من طرفدار فتلو فراریم اما مشخصه مقصر رزبرگه
  همیلتون تا جایی که میشد داخل پیچو باز گذاشت اما رزبرگه که رفته تو شکم ماشین همیلتون
  سعی کنید واقع بین باشید

 2. هادی

  0

  0

  یعنی تماشاگرهای اتریش اینو ندیدن؟!؟!پس چرا همیلتون هو شد؟!؟!مشخصه که همیلتون از طرف رزبرگ داره احساس خطر می کنه و تا اینجای فصل چندین بار رقابت ناسالم رو به نمایش گذاشته

 3. هومن

  0

  0

  یک چیز میگم ختم داستان خدا رو شکر قبل ریس اتریش تو ایستگاه تحلیلی دونه به دونه پیچهای پیست ردبول رو کامل با دو رنگ سبز و قرمز نشون داده عکس برخوردشونم تو اینترنت از رو به رو وجود داره اون دسته از دوستانی که عقل دارن ومنطقی اند سوای هر طرفداری برن بررسی کنن خدا وکیلی خودشون قضاوت کنن البته دوستانی هستند که هنوز میگن……بیخیال برید نگاکنید

 4. سجاد

  0

  0

  همه چیز را همگان دانند متاسفانه چند نفر تو این سایت فکر میکنن همه بیسوادن و فقط خودشون مسابقه هارو میبینن و در کمال بی ادبی توهین هم میکنند تو اسپانیا از پشت زده هیچی جریمه نشده اینجا هم برعکس همه مردم جهان هم فهمیدن هو کردن پس از کجا میاد.عواقبشو خواهد دید مطمئن باشید

 5. همیلتون رو دوست دارم

  0

  0

  مقصر رزبرگ بود
  کسایی هم که داشتن هو میکردن هموطنای رزبرگ بودن
  در کل مسابقه ی خوبی بود بخصوص بعد پیت استاپ رزبرگ که لاستیک سوپرسافت گذاشت!!!

 6. Soheil

  0

  0

  درسته كه رزبرگ مقصر بود ولي من واقعا از اين تعجب ميكنم چرا هر وقت ماشين رزبرگ با هميلتون تصادف ميكنه رزبرگ بيچاره فقط ماشينش اسيب ميبينه . واقعا چقدر هميلتون خوش شانسه

دیدگاه خود را بیان کنید