فرمول یک ایران – جودی اگینتون، مدیر فنی تیم تورو روسو می گوید که عملکرد هوندا در اولین هفته ی تست پیش فصل فرمول یک 2019 فوق العاده بوده است.

پس از همکاری خوب تورو روسو و هوندا در 2018، تیم فرمول یک ردبول نیز تصمیم گرفت برای فصل 2019 از پاوریونیت های کمپانی ژاپنی استفاده کند و برای اولین بار هوندا در دوران موتورهای V6 هایبرید، تامین کننده ی دو تیم در فرمول یک باشد.

هوندا در مرحله ی اول تست های بارسلونا، نزدیک به 900 دور را با موفقیت پشت سر گذاشت و اگینتون در این باره گفت:

برنامه موتوری آن ها فوق العاده بوده و هوندا کار خود را در پشت پرده به خوبی انجام داده است.

آن ها باعث شده اند که ما هیچ مشکلی نداشته باشیم و این عالی است و وضعیت پاور یونیت بدون نقص است. در حال حاضر ما با افراد آن ها آشنا هستیم و این باعث یکپارچگی ما شده است.

آن ها بر اوضاع مسلط هستند و ما آن ها را برای اجرای برنامه هایشان تنها گذاشته ایم.

هوندا

هوندا

مدیر فنی تیم خواهر ردبول همچنین معتقد است که هوندا از نظر قدرت و همچنین قابلیت اطمینان قدم بزرگی را برای 2019 برداشته است:

هوندا در سال گذشته از نظر توسعه بسیار قوی عمل کرد، آنها قدرت زیادی را پیدا کردند و این باعث شد تا ما با سرعت رو به جلو حرکت کنیم.

مانند هر تامین کننده ی موتور در فرمول یک، هوندا نیز زمستان شلوغی را پشت سر گذاشت و بر روی گام بعدی کار کرد و ما آنچه را که آن ها در طول تعطیلات بدست آوردند، به دقت بررسی کردیم. ما گام به گام، این پیشرفت ها را به پیش می بریم.

در پایان سال گذشته مشخص بود که آن ها چنین پیشرفتی را خواهند داشت بنابراین ما در این رابطه بسیار خوشحال هستیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید