فرمول یک ایرانوالتری بوتاس می گوید که مرسدس نیاز به آپدیتی دارد تا مشکل هندلینگی که در اولین مرحله تست های پیش فصل 2019 با آن رو به رو بوده را حل کند.

فراری به نظر می رسید که تست های خوبی را در بارسلونا پشت سر گذاشته و مرسدس برخلاف رقیب خود، در هیچ کدام از روزها سریع ترین زمان را در اختیار نداشته که می تواند دلایل مختلفی از جمله پنهان کردن قدرت خودرویشان نیز باشد.

راننده ی فنلاندی مرسدس معتقد است که مشکل اصلی تیم در بارسلونا پیدا کردن بالانس خودرو بوده و این موضوع در بعضی پیج ها واقعا برای آن ها دردسر ساز بوده است:

ما کارهای زیادی را باید انجام دهیم اما [خودرو] احساس خوبی داشت از این لحاظ که پتانسیل زیادی را دارا بود اما ما نیاز به پیشرفت داریم.

ما در طول هفته ی گذشته در تقلا بودیم که برای همه ی پیچ ها یک بالانس خوب را پیدا کنیم. بعضی پیچ ها خوب بود و در بعضی کمی با مشکل بالانس مواجه بودیم و برای بعضی دیگر نیز ما با مشکل بزرگی دست و پنجه نرم کردیم.

ما در پایان هفته به یک حالت بسیار بهتر دست یافتیم اما برخی از مسائل مربوط به هندلینگ فقط با بعضی آپدیت ها حل می شود. ما امیدواریم که این مشکل به زودی حل شود.

والتری بوتاس

والتری بوتاس

لوئیس همیلتون نیز معتقد است که در حال حاضر فراری جلوی آن ها قرار دارد اما پیکان های نقره ای برای رقابت آماده هستند:

در حال حاضر ما پشت آن ها قرار داریم بنابراین رویکرد ما برای اولین مسابقه آرامش کامل نخواهد بود و تا به حال نیز  این گونه نبوده است. ما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن داریم.

سخت ترین سال را در پیش داریم اما من احساس می کنم که بهترین افراد را پشت سرم دارم که با یکدیگر این کوه را فتح خواهیم کرد.

از راننده ی بریتانیایی درباره ی مشکل خودروی مرسدس پرسیده شد و او پاسخ داد:

من چیزی در این باره نمی گویم! من نمی خواهم که دیگران بدانند ما چکار می کنیم و نیازی نیست که بدانند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

7 دیدگاه

 1. علی

  15

  10

  برا مرحله دوم مرسدس اپدیت های متفاوتی در بخش های مختلف داره ک قراره تستش کنن وامیدوارم این مشکل بالانس رو حل کنن ،در ضمن راننده های هر تیمی اجازه دارن صحبت کنن درباره هر تیمی ک برای مرسدس و فراری دوطرفه بوده

 2. Mahmoud

  12

  4

  پارسالم همیلتون میگفت فراری از ما سریع تره نتیجش رو دیدم امسالم همینه ملبورن میبینم یهو مرسدس از کمین میاد بیرون و همه رو تارومار میکنه. امیدوارم تغییرات فراری نسبت به سال گذشته جواب بده.

دیدگاه خود را بیان کنید