فرمول یک ایران – اگرچه به نظر می رسید که فراری در تست ها بسیار خوب ظاهر شده اما چارلز لکلرک معتقد است که حریفان اصلی آن ها در حال پنهان کاری هستند.

فراری در روز اول و دوم مرحله نخست تست های پیش فصل 2019 بهترین زمان ها را به ثبت رساند اما رقیب اصلی آن ها یعنی مرسدس درخشش چندانی نداشت و فقط در روز پایانی، والتری بوتاس و لوئیس همیلتون در مکان های چهارم و پنجم قرار گرفتند.

لکلرک اذعان کرد برخلاف فراری، مرسدس در حال پنهان کردن قدرت خودش است:

عملکردهای حال حاضر هیچ معنی نخواهد داشت زیرا هنوز در تست هستیم. آن ها شاید فشاری [به ماشین] نمی آورند و ما نیز شاید این گونه باشیم.

ما نمی دانیم که دیگران چقدر پنهان کاری می کنند و در مسابقه اول به این موضوع پی خواهیم برد. اهمیت این تست ها به خاطر این است که طبق برنامه ی در نظر گرفته شده باید پیش رویم و این کاری است که ما انجام می دهیم و از آن خوشحالیم.

چارلز لکلرک

چارلز لکلرک

لکلرک همچنین درباره ی مصاحبه مدیر تیم فراری، متیا بینوتو درباره ی اولویت اسکودریا برای پیروزی سباستین فتل گفت:

من فکر می کنم این طبیعی است، خصوصا در اوایل فصل که اگر در شرایط خاصی باشیم، اولویت ما سباستین است.

بدیهی است که اگر من با این ماشین به سریع ترین حد ممکن برسم، خوشحال خواهیم شد. من واقع بین هستم و 2019 فصل دومم در فرمول یک است و چیزهای زیادی برای یاد گرفتن دارم و راه طولانی در پیش است.

اما در تلاش خواهم بود تا در آماده ترین حالت ممکن برای مسابقه اول باشم و اگر متیا برای مدیریت کردن دو راننده ی سریع مشکل داشته باشد، این نشانه ی خوبی برای من است. اما در حال حاضر تمرکزم بر روی خودم است تا دورهای سریعی را با این ماشین داشته باشیم.

من در یک تیم درجه یک هستم و رویکرد آن ها کمی با تیم هایی که قبلا در آن بوده ام متفاوت است اما من تلاش می کنم که برای استرالیا تا حدامکان آماده باشم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

19 دیدگاه

  • just.jeep

   10

   17

   خود طرف به خودش اینقدر اطمینان نداره که حضرتعالی بهش دارین
   فتل نتونست بکنه پس اگه لکرک‌میتونه حتما از فتل بهتره
   و در آخر:به یک‌پوست کن جهت کار در آشپزخانه نیازمندیم

  • Mehrdad

   33

   12

   ناراحتی ؟ یا میترسی همون بلای که مرسدس سر همه اورد امسال فراری سر خود مرسدس بیاره؟
   واسه شما خوب بود جیمز واسه بقیه جیمز باند بازی بده؟
   همون اولش این مسخره بازی رو شروع نمیکرد مرسدس الان نگران نبودی جیمزتون جای بره

   • مهدی کوپایی

    3

    5

    آن ها شاید فشاری نمی آورند و ما نیز شاید این گونه باشیم.
    شاید تا ابوظبی شمشیر کشی ها ادامه داشته باشه

   • Mahmood.gh

    5

    4

    مسخره بازی ک نیست
    بعد ی تیم اگه خوب باشه هیچ چیز و هیچکس و هیچ کاری نمیتونه مانع قهرمانیش بشه
    مرسدس اگه امسالم خوب باشه ک فکر کنم هست اگه لیاقت قهرمانی داشته باشه اگه لوییز لیاقتش قهرمانی داشته باشه اگه تمام تیمها هم جلوش دفاع کنن. اولویت فراری سب باشه یا هرکار دیگه ای بکنن لوییز قهرمان میشه اگه لیاقت قهرمانی نداشته باشن هم ک ندارن و نمیشن

 1. soroush_sh_11

  25

  7

  اگه واقعا لکرلک توی همه شرایط اینقدر منطقی و واقع بینانه باشه باید یه تبریک ویژه به فراری گفت داره قهرمان بعد ۲۰۲۰ رو توی تیمش داره . و این دیگه یقینا پایان سلطه مرسدس هست چون مرسدس سرمایه گذاری روی راننده نکرده . لکرلک بشدت بهتر از ورشتپن هستش چون خطا ها و شرایط رو میپذیره . از جمع کردن اسپین هاشم که نگم بهتره این یعنی تسلط کامل روی فکر

 2. harlidkns

  33

  2

  چقدر پخته و حرفه ای صحبت میکنه. مطمئنم به فتل فشار میاره اما به صورت حرفه ای که مسئله تیم بودن رو به هم نزنه و این خیلی خوبه برای فراری. خیلی از تعیین خط های پارسال انتظار از رایکونن این بود که کمک کنه اما سر بزنگاه توی Q3 خراب میکرد ولی لکلرک انگیزه ش از کیمی بیشتره و میتونه کمک کنه

دیدگاه خود را بیان کنید