فرمول یک ایران:در روزی که سباستین فتل و نیکو روزبرگ با جریمه ای پنج رده ای رو به رو شدند,  راننده ی بریتانیایی مکلارن روز خوبی داشت و در تعیین خط سوم شد این تعیین خط بهترین عملکرد وی در تیم مکلارن هوندا بود. نتیجه ای که همه را در گاراژ خرسند کرد.

 جنسن باتن یک بار دیگر ثابت کرد که در باران راننده ای فوق العاده است.مخصوصا در پیست ردبول رینگ که اصلا مناسب خودروی او نیست. ولی قهرمان سال 2009 از شرایط بارانی بیشترین سود را برد و سوم شد.

علی رغم این تعیین خط عالی باتن اعلام کرد که نمیتواند برای مدتی طولانی جایگاهش را حفظ کند اما مصر است که گرندپری اتریش را با امتیاز به پایان برساند.

جنسن باتن

من عاشق بارونم. میشه تو هر مسابقه بارون بیاد؟ بهتر از این نمیشه. واقعا خوش گذشت. وقتی در مرحله ی دوم در پیچ سوم چرخم رو قفل کردم گفتم همه چیز تمومه اما تو پیست موندم و ادامه دادم. ماشین توی بارون عالی بود. در شرایط خشک هم بد نبود. من هم عملکرد خوبی داشتم. بعضی وقتا هست که میتونی حداکثر توان ماشین رو استفاده کنی. بعضی وقت ها هم نه . خوشحالم که مسابقه رو از جایگاه سوم استارت میزنم. حیف که تو کنفرانس خبری شرکت نمیکنم. این خوبه که دو تا بریتانیایی اول و سوم شروع میکنند.

وقتی از جلو استارت میزنی کارت راحت تره. سریع تر میتونی فاصله باز کنی. این اتفاقیه که قراره فردا بیوفته.بر خلاف اکثر مسابقات, امروز همه چیز دست به دست هم داد تا این نتیجه رو بگیریم. مطمئن نیستم که بتونم جایگاهم رو حفظ کنم. هر چه بادا باد!

هم تیمی جنسن باتن , فرناندو آلونسو روز خوبی نداشت و چهاردهم شد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

  1. هومن

    0

    0

    کلا باتن از اب گل الود خوب ماهی میگیره همینطور هالکنبرگ و همیلتون بالاخره شعور بعضیها هرکی اصلا برام مهم نیست کم هست که تصمیمات به موقع راننده ها رو به شانس نسبت میدن والبته 5 موتور شدن همیلتون رو به استارت های بد نسبت دادن . عقلا بترسید از روزی که فرمول یک به اندازه فوتبال تو ایران همه گیر بشه.

دیدگاه خود را بیان کنید