فرمول یک ایران – تیم فرمول یک ردبول از ماشین RB15 خود در روز چهارشنبه رونمایی کرد که بر خلاف سال های گذشته، موتوری با اصالت ژاپنی بر روی این ماشین قرار گرفته است.

ردبول برای فصل 2019 فرمول یک به همکاری بلند مدتش با رنو پایان داد و با هوندا به عنوان تامین کننده پاور یونیت قرارداد امضا کرد و شاهد لوگو و نام این کمپانی ژاپنی بر روی دماغه و کاور موتور RB15 هستیم. نام استون مارتین نیز به عنوان اسپانسر ردبول بر روی بدنه و بال عقب خودرو دیده می شود.

ردبول نیز مانند مرسدس در پیست سیلوراستون بریتانیا حاضر شده تا به عنوان ضبط تیزر تبلیغاتی، ماشین 2019 خود را تست کند. ردبول برای روز ابتدایی این رونمایی از طرح کاملا متفاوتی نسبت به سال های گذشته استفاده کرده که ممکن است برای تست های پیش فصل بارسلونا و یا مسابقه استرالیا شاهد طرحی متفاوت باشیم.

ردبول RB15

ردبول RB15

پیرگسلی برای فصل 2019 به تیم ردبول آمده تا جایگزین دنیل ریکاردو شود. مکس ورشتپن نیز که حالا راننده ی باتجربه ی ردبول محسوب می شود، اعلام کرد که رونمایی از RB15 هیجان انگیز است اما تا قبل از استرالیا، از تعیین اهدافش اجتناب خواهد کرد:

به نظر من تا قبل از استرالیا نمی توان اهداف را مشخص کرد و انجام این مسئله کمی کورکورانه خواهد بود. اما همه چیز به ماشین و پکیجی است که دریافت می کنید و بقیه مسیر را آسان می کند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید