فرمول یک ایران – هاس اولین تیمی است که تصاویر ماشین 2019 خود را منتشر کرد، ماشینی با طرح مشکی و طلایی که از طرح اسپانسر مالی خود الهام گرفته است.

نام این تیم به طور رسمی برای فصل 2019 فرمول یک به ریچ انرژی هاس تغییر پیدا کرد که یک شرکت نوشیدنی انرژی زا بریتانیایی بوده که در اواخر سال گذشته با این تیم قرارداد بسته است.

هاس VF-19

هاس VF-19

تیم هاس طی مراسمی در روز پنج شنبه از ماشین 2019 خود با نام VF-19 در لندن رونمایی کرد. ماشین جدید از نظر طراحی کاملا با سال های گذشته متفاوت بوده و به رنگ اسپانسر جدید خود درآمده است. تغییرات قوانین نیز که شامل ساده شدن بال جلو و عریض تر و پهن تر شدن بال جلو و عقب می شود را نیز می توان در تصویر این ماشین مشاهده کرد.

هاس VF-19

هاس VF-19

گانتر اشتاینر مدیر تیم هاس گفت:

این مهم است که ما به عنوان یک تیم به توسعه مان ادامه دهیم و این مورد در فصل جاری تفاوتی نخواهد کرد. 2018 بهترین فصل ما تاکنون بوده است اما نشان داد که ما به عنوان یک تیم هنوز نقاطی برای پیشرفت داریم.

هاس در فصل گذشته، جایگاه پنجم جدول رده بندی را از آن خود کرد که بهترین نتیجه ی این تیم در چند سال گذشته بوده است، اما تیم آمریکایی به فصل 2019 بیشتر از پیش امیدوار است. رانندگان این تیم برای فصل آینده، رومن گروژان و کوین مگنوسن خواهند بود.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

 1. Ferrari .Italy

  19

  2

  دیگه خسته شدیم انقدر منتظر موندیم واقعا تعطیلات فرمول یک عذاب اوره خصوصا نیم فصل که سه هفته تعطیل میشه مسابقات به امید رقابت جذاب و قهرمانی اسب های سرخ

 2. علی شفیعی | کاربر متخلف

  0

  0

  ولی چقدر هارمونی و کنتراست رنگها زیبا هستن.
  ردبول هم خیلی رنگ خوبی پیدا کرده. بجای تم مشکی، امسال کاملا سفید هستش.

  ولی از همه عجیبتر دوستان رنگ آمیزی بال جلو مرسدس و کلا قسمتی از بدنه ماشینش هستش.
  اصلا یک چیزه عجیب و غریبی است.
  فکر کنم امسال سورپرایز خیلی شگفت اوری داره حداقل از نظر رنگ آمیزی.
  صدا موتوران که واقعا هیولا بود. اما انصافا صدای موتور هوندا صدای گوش نوازتری بود.

دیدگاه خود را بیان کنید