موتوجی پی ایران – تیم موتوجی پی سوزوکی از موتور 2019 خود در روز یک شنبه رونمایی کرد که از لحاظ ظاهری تغییر زیادی نسبت به سال های گذشته نداشته است.

کمپانی هاماماتسو برای امسال از برگزاری مراسم برای رونمایی خودداری کرد و در یک ویدیوی یوتیوبی از موتور GSX-RR 2019 خود به همراه الکس رینز و جوان میر رونمایی کرد. تنهایی تغییری که می توان نسبت به موتور 2018 مشاهده کرد، رنگ های زرد بیشتر در کناره های موتور و رنگ های خاکستری بیشتر روی فلپ جلویی و بغل موتور است.

الکس رینز - سوزوکی 2019

الکس رینز – سوزوکی 2019

الکس رینز در سال گذشته عملکرد خوبی به همراه سوزوکی داشت و در مکان پنجم جدول رده بندی ایستاد و درباره ی فصل 2019 گفت:

اولین هدف ما رقابتی بودن است و موتوری داشته باشیم که برای پیروزی در مسابقات رقابت کند. فکر می کنم که ما هنوز نیاز به تجربه داریم اما برای پیروزی آماده ایم.

به نظر من ما پکیج خوبی به همراه موتور قبلی مان داشتیم. ما با مدیریت این موضوع سعی کردیم که با موتور خوبی وارد 2019 شویم، موتوری که در همه ابعاد بهبود یافته باشد؛ ترمزگیری، شتاب و سرعت.

جوان میر - سوزوکی 2019

جوان میر – سوزوکی 2019

جوان میر، قهرمان سابق موتو3 برای فصل 2019 موتوجی پی جانشین آندره یانونه در سوزوکی شده و به اولین فصلش در برترین کلاس موتورسواری امیدوار است:

هدف امسال ما بهبود تدریجی است که بتوانیم در قطر عملکرد خوبی داشته باشیم و مسابقه به مسابقه بهتر شویم.

من نیاز دارم تا خودم را با موتور، تیم و موتوجی پی وفق دهم تا بتوانم با نزدیک ترین فاصله با موتورسواران پیشتاز مسابقه دهم. این مسئله ی مهمی است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

  1. Akbar (Ghasemi)

    4

    1

    دو فصل پیش ۲۰۱۷ با اقتدار بی نظیری در تاریخ موتو۳ قهرمان شد! با عملکردی بهتر از حتی مارکز که محبوب منه، پارسالم ۲۰۱۸ موتو۲ روکی بود و عملکرد بی نظیری داشت تو مارک وی دی اس تقریبا پا به پای الکس مارکز با اون همه تجربه اومد… سوزوکی فورا قاپیدش مپتپرش خوب باشه امسال رقابت رو جذاب میکنه
    هم تیمیش الکس رینز که دیگه الان با تجربه شده هم که نیاز به معرفی و تمجید نداره و کاملا قدره…

دیدگاه خود را بیان کنید