فرمول یک ایران – لوئیس همیلتون راننده ی مرسدس در آخر هفته ی پیش رو در گرندپری اتریش از پاور یونیت جدیدی استفاده خواهد کرد.

راننده ی مرسدس در حال حاضر روی لبه ی پرتگاه پنالتی ها قرار دارد و با هر گونه تعویض در توربوشارژر و MGU-H با ده رده پنالتی رو به رو خواهد شد.

لوئیس همیلتون در این باره اظهار کرد:

من از آخرین موتورم در این هفته استفاده می کنم. بدترین چیز این است که من تنها راننده ی مرسدس هستم که در چنین شرایطی قرار گرفتم.

مطمئنا این مورد برای ما به عنوان یک تیم سخت و دشوار خواهد بود. تفکر درباره ی این موضوع نیز دشوار است چون ما مرسدس هستم، بنابراین اگر 40 موتور وجود دارم، شما امیدوار خواهید بود که آن 40 موتور بهترین هستند.

این راهی است که باید رفت و باید با یک موتور بهترین کار ممکن را انجام داد و امیدوارم که بعدی و حتی دومی را با فاصله ی زمانی بیشتر دریافت کنم.

این آسان نیست که شما به جدول نگاه کنید و ببینید که هشت راننده با موتور مرسدس وجود دارند و هر کدام برنامه ی عادی خودشان را دارند و از دومین موتور خود استفاده می کنند.

راننده ی بریتانیایی مرسدس درباره ی گرندپری اتریش افزود:

من هنوز هم در فکر پیروزی این مسابقه هستم. ممکن است ماشین ایمنی بیاید یا اتفاقات دیگری رخ دهد و آنچه بدیهی است این است که من خوش بینم.

به ضوح احتمال اینکه نیکو پیروز شود و من دوم مسابقه را تمام کنم یا اینکه به خاطر دریافت پنالتی در مسابقه حتی عقب تر قرار گیرم، زیاد است.

ما باید با پنالتی مقابله کنیم و راه خودمان را پیش بگیریم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

5 دیدگاه

  1. هومن

    0

    0

    ان چیز که عیان است چه حاجت به بیان است اگه امسال روزبرگ قهرمان فصل شد بازم مثل ۲۰۱۴ که برا روزبرگ میگفتید مشکلات قابل تامل برا همیلتون هم میگید این تبعیض غیر قابل تحمله تبریک به روزبرگی ها بابت این رقابت تنگاتنگ و یکسان

دیدگاه خود را بیان کنید