فرمول یک ایران – مدیر فراری سرجیو مارکیونه می گوید که کیمی رایکونن نیاز به بهتر کردن عملکرد خود دارد تا ثابت کند که سزاوار قراردادی برای سال 2017 است.

قرارداد رایکونن در پایان فصل به اتمام می‌رسد و با وجود عملکرد خوب در آغاز فصل نتایج اخیر او ناامید کننده بوده است و همین باعث به وجود آمدن شک درباره‌ی ‌‌ابقای او شده‌است.

مدیر فراری در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت به طرز واضحی اذعان داشت که آینده ی رایکونن در دستان خود اوست.

دست خودشه و بسته به عملکردشه و باید لیاقتش برای موندن در اینجا رو نشون بده و درغیر این صورت فکر نمی کنم بخوایم باهاش ادامه بدیم.

مائوریتزیو آریوابنه نیز در مصاحبه ی خود درباره ی آینده‌ی رایکونن در فراری چنین می گوید

من بارها گفتم که ما دوتا قهرمان جهان داریم.

سباستین از اول می‌خواست به فراری بیاد و رو کارش تمرکز کرد و فکر کنم می‌خواد مدت زیادی رو پیش ما بمونه.

کیمی هم در جدول تیمی به ما کمک زیادی می کنه و در قسمت اول فصل 2016 واقعا خوب بود و تا موقعی که ماشین دست اونه من به چشم راننده ی درجه دو بهش نگاه نمی کنم اما خیلی زوده که جواب سوالاتون رو درباره ی فصل بعد بدم ما دو سوم فصل رو پیش رو داریم.

من با هر دو راننده رابطه ی خوبی دارم ما بی پرده و رک با هم صحبت می کنیم و اینجا کسی رو تحمل نمی کنیم به هر حال شخصیت اونها خیلی متفاوته.

کیمی درون‌گرا تره اما در یک‌سال و نیم اخیر بیشتر حرف میزنه و زمانی که اوضاع خوب پیش نمیره بهمون کمک می کنه و خیلی موقع ها به راهنمایی هاش نیاز داریم.

ولی سباستین برون‌گراست و البته خیلی وسواسی و باریک‌بینه.

هردوتا عالی هستن باهوش هستن فوق العاده‌ـن و ما دلایل زیادی برای نگه داشتنشون داریم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

5 دیدگاه

  1. هومن

    0

    0

    حاجی بجنب برات خواب بد دیدن . به قول یه راننده ای که خودش تو فراری بود : تا وقتی که ببری جز خانواده ای اما زمانی که ببازی با لگد میندازنت بیرون. البته تا حدوی حق با فراریه

دیدگاه خود را بیان کنید