فرمول یک ایرانفیلیپه ماسا اعلام کرده است که برای فصل ۲۰۱۷ قصد کوچ کردن از ویلیامز به تیمی دیگر را دارد اما برای انجام این کار عجله ای ندارد.

ماسا در سال ۲۰۱۴ از فراری به ویلیامز پیوست و ویلیامز هم ۳ سال پیاپی از ترکیب ماسا – بوتاس استفاده کرده، حال هم ماسا و هم ویلیامز به فکر این افتاده اند که در آینده موقعیت های جدیدی را تجربه کند، بنظر می رسد که ویلیامز یکی از صندلی های خود را برای جنسن باتن کنار گذاشته است.

طبق مصاحبه ای که سایت F1i با فلیپه ماسا داشته است ماسا اعلام کرد:

دوست دارم سال آینده هم یک ماشین رقابتی داشته باشم، دلیلش هم مشخص است دوست ندارم از صدر جدول دور بمانم. اسم تیم خاصی را نمی آورم چون احساس میکنم الان این کار، کار درستی نباشد.

دوست ندارم که در تیم های کوچک رانندگی کنم، تیم هایی که قبلا برای آن ها رانندگی کردم گزینه اولم هستند، یا تیم هایی که برای پیشرفت کردن حریص هستند.

ماسا پیس از این در فرمول یک فقط برای تیم های سائوبر و فراری رانندگی کرده و اکنون هم تلاش می‌کند تا سال آینده در یک تیم رقابتی به رانندگی بپردازد.

من واسه هر چیزی آماده ام، آماده ام که بمانم پس هر کاری ازدستم بر می آید انجام بدهم و از خودم لذت ببرم. حتی اگر پیشنهادی نداشته باشم آماده ام که سراغ کار دیگه بروم و شغل دیگری انتخاب کنم.

من عجله ای برای تصمیم گرفتن ندارم و صبر میکنم تا بهترین را انتخاب کنم. اگه پیشنهاد خوبی داشته باشم منطقیه که قبولش کنم و به رانندگی بپردازم، اما اگر پیشنهاد خوبی نداشته باشم نمیخوام جایی برم که نتونم از خودم لذت ببرم، نه واسه این آمادگی ندارم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

4 دیدگاه

 1. هومن

  0

  0

  اینو یکی میگه که جوان باشه نه تو عمرا اگه فراری بیارتش مگر اینکه رؤسای فراری دچار زوال عقل شده باشن این هنوز فک کرده ۲۰۰۸

 2. صادق

  0

  0

  جواب این معما را بدهید و برنده ی خوش شانس ما باشید:
  ماسا:
  (دوست دارم سال آینده هم یک ماشین رقابتی داشته باشم) ( دوست ندارم از صدر جدول دور بمانم) (دوست ندارم که در تیم های کوچک رانندگی کنم) ( تیم هایی که قبلا برای آن ها رانندگی کردم گزینه اولم هستند) ( اسم تیم خاصی را نمی آورم …!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
  حالا بگید ببینم، ماسا فقط مونده بود اسم چه تیمی رو بیاره؟؟؟!؟!؟

 3. محمد زهیری

  0

  0

  ماسا که از نظر بنده یه راننده متوسط رو به بود الان هم که دیگه پیر شده دیگه نمیشه مثل 2008 یا 2009 روش حساب کرد . با توجه به معیاراش من گمونم فورس ایندیا و هاس گزینه ها خوبی باشن .

دیدگاه خود را بیان کنید