فرمول یک ایران – لندو نوریس می گوید که از خیر عدد 46 روسی گذشته تا با عدد جدیدی در فرمول یک حاضر شود و نمی خواهد از قهرمانش کپی برداری کند.

راننده جوان بریتانیایی از کودکی طرفدار این قهرمان چندین دوره موتو جی پی بوده و به این فکر می کرده که برای ورود به فرمول یک از شماره ولنتینو روسی استفاده کند.

اما در نهایت نوریس عدد 4 را انتخاب کرد چون هم از این عدد خوشش می آمد و هم به خوبی در هشتگ مخصوصش یعنی #L4ndo جا خوش می کرد.

در طی مراسم معرفی گوشی منحصر به فردی که مکلارن با همکاری شرکت وان پلاس تولید کرده، لندو از انتخابش گفت و این که از نظر او عدد 4 “حرف هایی برای گفتن دارد و آن هم نبود هیچ حرفی است”  او در ادامه انتخابش را توضیح داد و گفت که به نظر او این عدد “هشتگ جذابی” می سازد.

در هیچکدام از رقابت هایم عدد خاصی را انتخاب نکردم. من با اعداد 31 و 11 رانندگی کرده ام و در کارتینگ هم از 33 و 46 استفاده می کردم، اما هیچکدامشان مفهوم زیادی برایم ندارند به همین دلیل بود که به سراغ عددی رفتم که از همه جذاب تر بود، این بهترین دلیلم است.

من می خواستم 46 را انتخاب کنم اما این کار کپی برداری بود، به همین دلیل چیزی را انتخاب کردم که منحصر به خودم است. حالا من عددی دارم که به خوبی در لوگوی من جایی می گیرد.

لندو نوریس - تیم مک‌لارن

لندو نوریس – تیم مک‌لارن

عدد 46 تنها یک بار در فرمول 1 استفاده شده و آن هم عدد ویل استیونز در گرند پری ابوظبی 2014 بوده است.

نوریس می گوید که علاقه مندی اش به روسی، موجب کسب آگاهی بیشتر از راننده 2019 تورو روسو یعنی الکساندر آلبون بریتانیایی شده است:

در سن های پایین تر همواره حواسم به الکس بود و چون او هم از روسی خوشش می آمد، من هم از او خوشم می آمد. او هم از 46 استفاده کرده و حتی رنگ ها را هم سِت می کرد.

به همین دلیل من از کودکی طرفدار الکس بودم و بعد از روسی، او را قهرمان خودم می دانستم. هر چند که این حرف ها ممکن است کمی عجیب به نظر برسد. در هر صورت او فرد جالبی است و من همواره رقابت هایش را دنبال می کردم، این خیلی خوب است که او هم در میان رانندگان سال آینده است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

 1. Muhammad-sv#5

  7

  0

  سلام خدمت ادمین های محترم اگه جسارت نباشه تو بخش موتور اسپورت که نوشته : تمرین مرگ بازی سرعت … این مطلب قدیمی شده و مربوط به دو سال و نیم قبله لطفا عوضش کنید خیلی تکراریه

 2. Muhammad-sv#5

  7

  0

  ویه مطلب دیگه تو بیوگرافی بعضی از کاربرا موتور سوار مورد علاقه رو نوشته ولنتیو روسی در حالی که اسم درستش ولنتینو هست اگه میشه اون رو هم اصلاح بفرمایید ببخشید بنده حقیر قصد جسارت نداشتم موفق باشید

دیدگاه خود را بیان کنید