فرمول یک ایران – با پایان فصل ۲۰۱۸ و‌ پیوستن لندو نوریس به تیم مک لارن او باور دارد از تفاوت عملکرد فرناندو آلونسو و استافل وندورن درس های زیادی را آموخته است.

نوریس اولین فصل حضور خود را در فرمول یک به همراه تیم مک لارن در فصل بعد در کنار کارلوس ساینز تجربه خواهد کرد. نوریس فصل ۲۰۱۸ توانست به عنوان راننده رزرو در کنار تیم اصلی باشد و این موضوع باعث شد تا او بتواند کمی شناخت از آنچه قهرمان دو دوره جهان انجام می دهد را داشته باشد.

فرناندو آلونسو و استافل وندورن

فرناندو آلونسو و استافل وندورن

نوریس گفت:

من می دانم او یکی از بهترین راننده هاست. من با او در دیتونا مسابقه دادم و همچنین تمام مسابقات او را در فرمول یک دیده ام.

او انسان بسیار خوبی است و برای من بسیار مهم بود که ببینم او چقدر انرژی و تلاش برای هر مسابقه در آخر هفته ها می گذارد. او رفتار متفاوتی با استافل داشت و استافل نیز همینطور. او تقریبا با تمام هم تیمی های خود رفتار بسیار خوبی داشته است.

من در مدتی که در کنار او بودم درس های بسیار زیادی را آموختم. من او را در زمانی شناختم که تقریبا در نقطه ای بسیار نزدیک تر از راننده های دیگر بودم. من می دیدم که او چه کارهایی انجام می دهد، چگونه کار ها را به پایان می رساند و چگونه زندگی می کند.

او اولین کسی بود که من در فرمول یک همیشه او را دنبال می کردم و به خاطر پیوستنم به مک لارن توانستم کمی او را بهتر بشناسم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید