فرمول یک  ایرانکارلوس ساینز معتقد است که هم تیمی بودنش با مکس ورشتپن در تورو روسو، او را به راننده ی بهتری تبدیل کرده است.

هر دو راننده در فصل 2015 با تیم تورو روسو حضور در فرمول یک را تجربه کردند البته ورشتپن در سال بعد از آن در همان چند مسابقه ی ابتدایی جای دنیل کویات را در ردبول گرفت.

اگرچه ساینز نیز در انتهای فصل 2017 هم تیمی نیکو هالکنبرگ در رنو شد و برای فصل آینده به تیم مک لارن می پیوندد. انتظار می رفت که ساینز جای خالی دنیل ریکاردو را در ردبول پر کند و هم تیمی ورشتپن شود اما اینگونه نشد و راننده ی اسپانیایی درباره ی رابطه اش با هلندی گفت:

همه فکر می کنند ما از یکدیگر متنفریم، اما قطعا این درست نیست. هواداران همیشه در مورد رابطه ما می پرسیدند، حتی دوستان من نیز در مورد آن پرسیدند.

ما در کنار کار بسیار لحظات سرگرم کننده ای داشتیم و نسبت به آنچه مردم فکر می کردند، با هم به خوبی همکاری می کردیم. ما در این مسیر فوق العاده رقابتی بودیم؛ زیرا ما می دانستیم که برای زندگی حرفه ایمان رقابت می کنیم.

برای من هیچ شکی وجود ندارد که او یکی از با استعداد ترین رانندهاست. او من را به سطح بالاتری برد و از من یک راننده بهتر ساخت.

کارلوس ساینز و مکس ورشتپن

کارلوس ساینز و مکس ورشتپن

یکی از شایعاتی که درباره ی جانشینن ریکاردو وجود داشت، انتخاب راننده توسط ورشتپن بوده و ساینز درباره ی این موضوع اذعان کرد:

من نمی دانم، اما من می گویم این گونه نیست. من فکر نمی کنم که راننده ها واقعا بر روی این موضوع تاثیر گذار باشند.

این یک سوال بسیار دشوار است که شما می توانید از او بپرسید، اما من فکر می کنم که ما خوب کار کردیم و البته از نظر رقابتی، من فکر نمی کنم او به هلموت مارکو یا کریستین هورنر (مشاور و مدیر ردبول) بگوید: نه من کارلوس را نمی خواهم.

اول از همه وقتی شما چنین چیزی را می گویید، تضعیف می شوید و اگر شما نزد مدیر تیم بروید و بگویید که او را به عنوان هم تیمی نمی خواهم  نشانه ی ضعف شماست.

دوم اینکه من فکر نمی کنم او واقعا این را گفته باشد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

  • بهروز

   6

   8

   خیلی خوبین شماها :))) طرف هم تیمیشه، اندازه موهای سرت باهاش برخورد و صحبت داشته، بعد این از اینجا قضاوت میکنه :))))))) مرسی که روز مارو اینطور شاد میکنین :)))) پرفسورایی داریم هیشکی نداره

دیدگاه خود را بیان کنید