فرمول یک ایراناستافل وندورن در یکی از مصاحبه هایش گفته است که به فرمولا E به چشم پلی برای بازگشت به فرمول یک نگاه نمی کند.

2019 با تغییرات زیادی برای مکلارن همراه خواهد بود. فرناندو آلونسو جایش را به کارلوس ساینز خواهد داد و لندو نوریس هم جای وندورن را خواهد گرفت.

وندورن با نیکنامی وارد فرمول یک شد اما امسال زیاد خوش شانس نبود و این شهرت روز به روز کمرنگ تر شد. او در تمام مسابقات این فصل نتوانست از هم تیمی اش سریع تر باشد و به طرز دردناکی نتوانست در 14 رقابت امتیازی کسب کند.

راننده بلژیکی در حال آماده شدن برای تیم HWA فرمولا E است، این تیم تحت حمایت مرسدس می باشد.

فکر می کنم تیم HWA در آینده برای من چالش های جدیدی به وجود خواهد آورد و این من را بسیار خوشحال کرده. من در زمستان استراحت خاصی نخواهم داشت و تمرین های فورمولا E را شروع خواهم کرد. هر مشکلی که در آینده گریبان گیر من شود در هدفم تغییری ایجاد نخواهد کرد و من روی کارم متمرکز خواهم ماند.

ما این تابستان شاهد نقل و انتقالات بسیار عجیبی بودیم که کسی نمی توانست آن را پیش بینی کند. این اتفاقات ممکن است در آینده هم پیش بیاید و کسی از شرایط آن زمان هم خبری نخواهد داشت. در حال حاضر اما من تمام تمرکزم را روی فرمولا E خواهم گذاشت.

استافل وندورن - سومین روز هفته دوم تست بارسلونا 2018

استافل وندورن – سومین روز هفته دوم تست بارسلونا 2018

وندورن احساس می کند تجربه های زیادی را در فرمول یک کسب کرده است اما به نظرش این 2 سال برای او نا امید کننده بوده است

قطعا این 2 فصل بهترین فصل های من نبوده اند، فکر می کنم من تجربیات خیلی خوبی را در تیم جوانان مکلارن کسب کردم و آن ها من را در تمام مسیر برای رسیدن به فرمول یک همراهی کردند. اما 2 سالی که در فرمول یک بودم، برای من تجربیات خوبی به همراه نداشت ولی من چالش های جدی تری را می خواهم. در زمان مناسبی وارد فرمول یک شدم و پشتوانه خوبی هم داشتم. من فکر می کنم میزان رقابتی که انتظارش را داشتم، نصیبم نشد و بهتر است با چالش های بهتری رو به رو شوم.

وندورن و آلونسو به امسال خیلی امیدوار بودند و به تغییر موتور ماشین دلگرم بودند، آن ها در انتظار رقابت با رد بول بودند اما شرایط خیلی متفاوت تر از آب در آمد. در آغاز فصل وندورن از نظر بسیاری پتانسیل مناسب برای رقابت در سطح بالا را داشت، از جمله این افراد می توان به الن پراست اشاره کرد که انتظار تغییرات بسیاری را داشت. حال باید تا فصل آینده منتظر بمانیم تا ببینیم این راننده جوان در آنجا چه عملکردی خواهد داشت.

 

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید