فرمول یک ایرانمکس ورشتپن می گوید که پس از واکنش استبان اکون به او بعد از مسابقه برزیل، او احساس کرد که باید راننده ی فورس ایندیا را هل دهد.

ورشتپن در رادیو به تیمش گفت که پس از مسابقه به دنبال اکون خواهد رفت و او را پیدا خواهد کرد، کسی که باعث شد تا راننده ی ردبول اولین دو پیروزی متوالی خود را از دست بدهد.

ورشتپن رقیب قدیمی خود را در اتاق وزن کشی پیدا کرد و قبل از اینکه ناظران فدراسیون وارد عمل شوند، آن ها با یکدیگر مقابل دوربین های تلویزیونی درگیر شدند.

مکس ورشتپن و استبان اکون – گرندپری برزیل 2018

حالا ورشتپن آشکار ساخت که چرا چنین واکنشی را نسبت به اکون انجام داده است:

همیشه آسان است که پس از آن صحبت کنید. من فقط دنبال او بودم تا از او بپرسم که چرا باید چنین چیزی رخ دهد؟

اما او بلافاصله با لبخندی روی صورتش جواب داد:” من سریعتر از تو بودم “.

من تلاش کردم تا حد امکان جلوی مکانیک هایم مثبت نشان دهم اما جایگاه دومی احساس خوبی ندارد. و سپس فردی مانند او را می بینید که حتی برای آنچه که اتفاق افتاده عذرخواهی نمی کند و اینگونه واکنش نشان می دهد.

استبان اکون و مکس ورشتپن

استبان اکون و مکس ورشتپن

از ورشتپن پرسیده شد که آیا اکون به دنبال انتقام رقابت های آن ها در فرمول3 بوده است؟ و او پاسخ داد:

نه، او واقعا تا فرمول یک رقیب [خاصی] نبوده است.

من فقط بر روی افرادی تمرکز می کنم که نیاز است و برای شکست دادن رانندگانی تلاش می کنم که خوب هستند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

7 دیدگاه

 1. Ahmad VETTEL

  44

  6

  جان ما؟؟؟عذرخواهی؟خودت چند بار تا الان از فتل و فراری عذرخواهی کردی؟؟عذرخواهی که نکردی هیچ تازه همیشه خودتو مبرا از اشتباه دونستی.تو اون برخوردم میتونست از بیرون پیچ بره ولی بیش از حد فرمونو به سمت داخل پیچ داد و باعث برخورد با اکون شد.البته که اکونم اومده بود تا یه تصادف بکنه و مکس اول نشه.ولی مکسم مقصر بود

  • M.SH

   19

   4

   یکی نیست اون حوالی بهش بگه لطفا نظرتو راجب پدرجونت و برخورد مشابه هم بگو واقعا اونجور انگشت نشون دادن جلو اون همه دوربین و دعوا کردن و این طرز حرف زدن هیچ پیامدی نداره براش یکی میشه دنیل یکی میشه این که دیگه واقعا شورشو درآورده

 2. Amin

  13

  1

  طرفدار لوییزم…ولی از مکس هم خوشم میومد…با اخلاق و حرکاتش دلمو زد….اون با این رویه نمیتونه یه راننده بزرگ بشه…به نظرم خوبه که از فتل کلاس اخلاق بعد از برخورد رو یاد بگیره (هرچند فال هم ۲۰۱۶ زیاد فحش میداد اما خب الان…)

 3. Mahmood.gh

  13

  1

  مقصر خودش بود کسی ک پیشتازه باید با احتیاط رانندگی کنه
  لوییز هم تو سنگاپور وقتی ب لپی ها رسید عجله نکرد حتی خود مکس امد زرنگی کنه ک لوییز بستش بعد رد شد از لپی ها مکس هم اگه فقط یکم تز مغزش استفاده میکرد میذاشت بره چند دوره بعد با اطمینان ازش رد میشد

دیدگاه خود را بیان کنید