فرمول یک ایران – فصل آینده لوئیس همیلتون پس از کیمی رایکونن، مسن ترین راننده ی فرمول یک خواهد بود و این در حالیست که یکی از رقبای اصلی او فقط 21 سال سن دارد و او این چالش را تحسین می کند.

در فصل 2018 سباستین فتل با راننده ی مرسدس برای قهرمانی رقابت کرد که در نهایت این همیلتون بود که موفق شد پنجمین عنوان قهرمانی اش را در مکزیک جشن بگیرد. این احتمال وجود دارد که چند جوان نیز به رقابت قهرمانی 2019 اضافه شوند.

مکس ورشتپن که چند هفته گذشته 21 سالگی خود را جشن گرفت، به عنوان رقیب احتمالی در نظر گرفته می شود و پیر گسلی هم تیمی فصل آینده او نیز ممکن است به این مهمانی اضافه شود. البته قابل ذکر است که چارلز لکلرک جوان نیز برای 2019 هم تیمی فتل در فراری خواهد بود.

همیلتون گفت:

من به طور طبیعی به رقابت خوش آمد می گویم.

من کمی از خودم را درون آنها می بینم، وقتی در سن آن ها بودم خود من یک نوع چشم ببر داشتم. اما حدس می زنم که اکنون کمی متفاوت است زیرا من یکی از رانندگان قدیمی هستم.

اما احساس می کنم که من هنوز هم به همان اندازه که آن ها در حال آمدن هستند، مشتاق هستم.

اما با تجربه ای که من در حال حاضر دارم-نمی دانم شما در کارتان چگونه این را احساس می کنید اما مطمئن هستم که در کار شما نیز این طور است- اما در کار من هیچ جایگزینی برای تجربه وجود ندارد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

10 دیدگاه

 1. REZA.M

  10

  8

  فقط حرف میزنه این بشر.اگه راست میگه بجای تمدید با وینگ من اوکون رو میاوردن مرسدس غریبه که نیست اون هم عضوی از مرسدسه اونقد رابطش با مرسدس خوبه که مرسدس بهش دستور میده راه رو برای 44 بازکن.
  #رینگمن

 2. احمد

  3

  5

  اگر اون اشتباهات نبود الان همیلتون به چشم نمیومد, هرچی داره از فتل داره وگرنه ترسو و محتاطی بیش نیست انقدر از ماشینش اطمینان داره که از همه فاصله میگیره چون میدونه راحت ازشون رد میشه, نمونشو بازم تو برزیل و ابوظبی مثل تمام فصل خواهید دید, حتی مکس میتونه با ماشین برابر قورتش بده فقط خودش میدونه زمان و مکان مناسب براش جور شده وگرنه هیچی نیست که کرکری بخونه

دیدگاه خود را بیان کنید