فرمول یک ایراندنیل ریکاردو که دیروز در گرندپری مکزیک مسابقه را از جایگاه اول شروع کرده بود و در میانه مسابقه برای هشتمین بار در این فصل به خاطر مشکلات فنی مجبور به توقف و کناره گیری از مسابقه شد با لحنی ناامیدانه بیان کرد که دیگر ادامه نمیدهد و به پیر گسلی اجازه می دهد که خودرویش را براند…

پیرگسلی از فصل بعد جایگزین دنیل ریکاردو در تیم ردبول خواهد شد در حالیکه این راننده استرالیایی قصد دارد ماجراجویی خود را در تیم رنو ادامه دهد…

ظاهرا مشکلی که دیروز برای خودروی ردبول ریکاردو پیش امده بود مشکل هیدرولیک بوده و بعد از مسابقه ریکاردو در مصاحبه با خبرنگاران اینگونه بیان کرد:

ناامید و ناچار فکر کنم بهترین کلمه ای باشد برای این وضعیت،یک مشکل دیگر برای این خودرو! زمان زیادی گذشته و هنوز نتوانستم که یک مسابقه را به طور کامل و بدون مشکل تمام کنم ، حتی امروز هم مسابقه خوبی بود ، تمرین های خوبی داشتم استارت هم خوب بود ولی بازهم….!!

می دونید چیه ؟ الان من در جایگاهی قرار دارم که دیگر حتی هیچ توجیهی برای امدن در گاراژ ردبول در روز یکشنبه ندارم و هیچ توجیهی برای رانندگی کردن در دو مسابقه دیگر نیز ندارم!

آدم خرافاتی یا منفی گرایی نیستم ولی این خودرو نفرین شده است! دیگر حرفی ندارم ، اتفاقاتی در روز یکشنبه رخ می دهد که هیچ توضیحی برای ان ندارم ، من با این خودرو کاری ندارم دیگر … اجازه می دهم که گسلی براند!

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

14 دیدگاه

 1. Silver Arrows

  25

  5

  ریکاردو و آلونسو هر دو در این فصل هشت مسابقه ناتمام داشتند و این اتفاق تلخی هست ولی نباید ناامیدانه برخورد کرد. از ریکاردو انتظار میره همین دو گرندپری باقیمونده رو هم با تلاش و انرژی مثبت همیشگی خودش ادامه بده.

  • akbar

   6

   0

   ریکیاردو رو دارن واسه روحیه دادت به مکس له میکنن…
   دقت مردین تا قبل از قرارداد دنی همیشه مکسو نابود کرده بود؟!
   تیم بهش اطلاعات نمیده، ماشین ضعیف تر بهش دادن حمایتی هم نداره…
   کار درستی میکنه دنی راننده ی بزرگیه حیفه که دستمایه بازی ردبول شه

 2. McLaren F1

  25

  0

  حالا شما حساب کن آلونسو چی کشید این چند سال!
  خیلی دلم میخواست سال های اخر با یه ماشین رقابتی باشه اما نشد
  امیدوارم تو رقابت های دیگه موفق باشه

 3. احمد

  22

  3

  واقعا دوست داشتنی اگر چه طرفدار فراری ام ولی خیلی قبولش دارم, اگر تو فراری یا مرسدس بود همیلتون و فتل اینجوری جولان نمیدادن, افسوس که موتوری که شایستشه بهش نمیدن, تیم رنو هم بعیده رقابتی باشه تا توانایی خودشو به رخ بکشه

  • محمد.ج

   2

   0

   خب نمیشه انتظار داشت. کلا توی فرمول یک 20 تا صندلی وجود داره که چهارتای اونها واقعا رقابتی هستند دوتا صندلی فراری و دوتا صندلی مرسدس. به هرحال یه سری افراد باید بیرون بمونند. حتما و حتما مدیران مرسدس و فراری روی یک سری تحلیل ها افرادی رو برای رانندگی انتخاب میکنند. پس باید بپذیریم که یه سری افراد هرچقدر هم دوستشون داشته باشیم بیرون از این رقابت خواهند بود.

 4. FARMANFARMMA

  3

  2

  اینقدر همیشه خندیده، اصلا عادت به این طور بودنش نداریم.
  دیگه از این روشنتر نمیتونست به ردبول بگه دیگه بی خیال بشید. اگر واقعا مسابقه ندهد، که هورنر را گذاشته جلو فلکه و اون را باز کرده.

 5. mosi

  5

  1

  چرا هیچ کس اصلا اشاره ای به این نکته نمیکنه که
  دنیل پیت نرفت و با همون ست سوپر سافت ادامه داد ولی سب اولترا بست و دوباره رسید بهش و بخاطر اینکه بتونه سب رو پشت سرش نگه داره فشار بیش از حد وارد کرد اونم به موتور رنویی که میدونه پایداری نداره به اندازه مرسدس و فراری
  شاید اندکی مقصر خودش باشه…شاید

دیدگاه خود را بیان کنید