فرمول یک ایرانلوئیس همیلتون به خاطر شرایطی که به وجود آمده و شانسی که برای قهرمانی دارد شگفت زده است، شاید فکرش را نمی کرد، ولی او همیشه از قدرتش در مقابل رقیبش سباستین فتل آگاه بوده، هست و خواهد بود.

در حال حاضر همیلتون و فتل هر دو برای پنجمین قهرمانی خود در فرمول یک با هم می جنگند، اما اشتباهات فتل در مسابقه های اخیر و فرم خوب خود لوئیس به او کمک کرده اند که با اختلافی 40 امتیازی به صدر جدول بچسبد.

با وجود اینکه فقط شش مسابقه باقی مانده است، همیلتون قصد ندارد که ذره ای عقب بکشد و با تمام قوا به جنگ رقیبش خواهد رفت.

فکر نمی کنم بشود گفت که شما یک دستتان روی جام است (کمی شانس دارید)، یا دو دست خود را روی جام می بینید یا از دستش خواهید داد.

هنوز راه زیادی مانده است، امتیازات هنوز باقی اند. شش مسابقه خیلی زیاد است، فصل طولانی ای داریم. سرمان در کار خودمان خواهد بود، همه سخت کار می کنند تا ماشین را بهبود ببخشند. به هر مسابقه که پا می گذاریم با چالش هایی رو به رو می شویم، پس هنوز کار داریم. هدف ما همان است و تلاشی که می کنیم کم تر نشده است.

همیلتون می گوید که قدرت ارتباط بهتر و مدیریت زمان خوبش به او کمک کرده است تا این راننده بریتانیایی “سالم تر، خوشحال تر و قوی تر از همیشه باشد”.

سباستین فتل - لوییس همیلتون

سباستین فتل – لوییس همیلتون

همیلتون می گوید که امسال شرایط بهتری در روسیه نسبت به سال قبل دارند، چون گرندپری سال گذشته زودهنگام بود و آنها هنوز بروزرسانی های لازم را انجام نداده بودند.

او ادامه داد:

شناختی که هم اکنون از لاستیک ها داریم نسبت به سال قبل خیلی بهتر است.

هنوز دست یافتن به این شناخت یک چالش است. پس از تجربیات سال گذشته درس میگیریم و کمی بیشتر به آن می افزاییم چون ماشین تغییر کرده است، پیشرفت کرده و ما هم این آخر هفته لاستیک های دیگری داریم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

24 دیدگاه

  • آبتین.فرمانفرما

   9

   6

   الان این پاسخ را اگر بگوییم درونش حرص فوران میکند، که اشتباه نکردیم. درسته ؟؟؟
   همیلتون نگفت زمین بلرزد، اونی که باید میلرزید، لرزیده، وگرنه با عرزش کره زمین که زلزله میشود، و لوئیس بیشتر اسیب میبیند تا نفع ببرد.
   شما اشتباه کردید به زمین نگاه کردید. تا الان هم که اواخر تمرین 3 بود مرسدس یک و دو کرده .
   من منتظرم ببینم بعضی از عزیزان میگفتن پیست و مسابقات را به آتش میکشد چطوری میشود.

   بدرود…

 1. آبتین.فرمانفرما

  5

  7

  دوستان در تعیین خط، مکس و دانیل بهمراه آلونسو، شرکت احتمالا نمیکنند، چون پنالتی دارند و در هر صورت از اخر شروع میکنند. البته همراه اینها سه یا چهار راننده دیگر هم هستند. این تعیین خط مابین مرسدس و فراری است. احتمالا بعدشان هم فورس ایندیا باشد، امیدوارم اکون باشد.

 2. Nohed3339

  5

  8

  ما که دوست داریم شما قوی باشی. چون تو اوج قدرت و مغرور از کینگ ما شکست میخوری. اونوقت طرفدارات بهانه نداشته باشن که تو ضعیف عمل کردی. پس قوی باش و ما هم شکستت میدیم

  • الف.ی

   5

   6

   چی دیدی تو لوییس که فکر کردی مغروره؟
   فتل مغرور نیست که 2016 داشت به عالم و آدم فحش میداد؟
   با این همه اشتباهش میگه من نیازی به روانشناس ندارم
   این غرور نیست؟
   جالبه که تو به ما میگی از رو تعصب بی جا حرف نزنین
   خودت سرمنشا عظیمی از تعصب بی جا هستی
   واقعا بگو این صفت رو بر چه اساسی به کار میبری برای همیلتون؟
   خیلی زشته که اینقدر راحت دروغ میگین

 3. Seb5P1

  7

  15

  حقارت همیلتون همین بس که تو رادیو بهش میگن نگران نباش هنوز بوتاسو داریم!!!پسر کثیف با این حمایت جانانه تیمی و از خود گذشتگی های بوتاس باز هنوز قهرمانیش قطعی نیست اما فتل بیچاره بار یه تیمو داره بدوش میکشه تو سخت ترین فشار رانندگی میکنه پا به پاش اومده خبلی حرفه خدایییش!!…امسال بجای بوتاس الونسو هم تیمی همیلتون بود همیلتون الان داشت برای سومی با رایکوننرقابت میکرد هعی بوتااااس چه کردی…..

 4. امید نورمحمدی

  7

  4

  خدا را شکر که دیگه امروز معلوم شد مرسدس چه هیولاییه. یکی از کاربران چند وقت پیش گفته بود که برای رقابتی نشان دادن فرمول یک چند مسابقه اول مرسدس رو نکرده بود که درست گفته بود. بهتره همیلتون بگه : هیچوقت تا این اندازه ماشینم از بقیه بهتر نبوده و منم نمیتونم با این ماشین پول پوزیشن بگیرم…

 5. Reza

  2

  1

  برام جالب اگر راکینن همون کاری که امروز دهقان فداکار (بوتاس) برای همیلتون کرد را در ایتالیا برای فتل میکرد الان اختلاف بیش از ۲۵-۳۰ امتیاز نبود… چند نفر به یک نفر ??

دیدگاه خود را بیان کنید