پنالتی در انتظار مکس ورشتپن

فرمول یک ایران – در تمام طول رقابت سنگاپور، مکس ورشتپن با موتور رنو که از دور می افتاد و به او اطلاعات غلط می داد، کلنجار می رفت.

مرد هلندی اذعان داشت که “از عصبانیت می لرزید” چرا که مشکلات موتور نگذاشت دور خوبی برای پول بزند.

همچنین در مسابقه نیز دو بار با مشکل مواجه شد. بار اول RB14 پشت خودرو ایمنی از دور افتاد و تقریبا متوقف شد و بار دوم در پیت باکس بود که خوشبختانه توانست ماشین را در دنده یک بیاندازد و به حرکت ادامه دهد و از فتل پیشی بگیرد.

رئیس تیم ردبول، کریستین هورنر، تایید کرد که موتور ماشین مکس تعویض خواهد شد، به دلیل مشکلاتی که در مارینا بی به وجود آمد و اضافه کرد:

ما زمان انتخاب این موتور، ریسک آن را پذیرفتیم. موتور کمی قدرت بیشتر در اختیار ما می گذارد و در پیچ ها نیز کمی دردسرساز و متلاطم است، اما این افزایش قدرت، ما را به جایگاه دوم رساند. چه در تعیین خط و چه در مسابقه.

هورنر در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در رابطه با پنالتی مکس در روسیه گفت:

ما نیاز به تحقیقات بیشتری داریم اما به احتمال زیاد پنالتی دریافت خواهیم کرد.

مکس ورشتپن - کریستین هورنر مدیر ردبول

مکس ورشتپن – کریستین هورنر مدیر ردبول

هورنر در ادامه از مرد هلندی که در رقابت روسیه 21 ساله خواهد شد، تمجید کرد:

از نظر من او از مونترآل به بعد بسیار خوب رانندگی کرده و بسیار حساب شده عمل کرد. مکس در مقابل سب بسیار جنگنده بود، چه در دفاع و چه در حمله.

هیجان انگیزترین قسمت مسابقه روبه رو شدن با ترافیک بود که همزمان شد با رقابت گروژان و سیروتکین که سبب شد مکس بسیار به همیلتون نزدیک شود و توانست داخل پیچ قرار گیرد و حمله کند.

مکس جایگاه پنجم را میان رانندگان به خود اختصاص داده و با 22 امتیاز از هم تیمی خود یعنی دنیل ریکاردو پیشی گرفته است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید