فرمول یک ایراناستبان اکون راننده فرانسوی تیم ریسینگ پوینت فورس ایندیا در مورد برخورد دور اول خود با هم تیمی اش سرجیو پرز، گفت که پرز از او عذرخواهی کرده است.

مسابقه مرد فرانسوی زیاد به طول نینجامید وقتی که وی در پیچ اول با همتیمی اش برخورد کرد و از دور رقابت خارج شد. وی می خواست با سبقت از بیرون پیچ 3 خود را جلوی پرز قرار دهد که این میسر نشد.

اکون در این مورد گفت:

او از من در اتاق عذرخواهی کرد. ولی این به این خاطر نیست که همه چیز به پایان رسیده است. چیزی که مشخص است این است که ما مسابقه را بدون هیچ امتیازی به پایان رسانده ایم، در جایی که هر دوی ما باید امتیاز کسب می کردیم و قوی ظاهر می شدیم. ما سرعتش را داشتیم.

و بله، این موقعیت وحشتناکی است که ما اکنون در آن هستیم. این تمام چیزی است که می توانم بگویم و هیچ نظر دیگری در این مورد ندارم.

برخورد پرز با اکون

برخورد پرز با اکون

تیم ریسینگ پوینت فورس ایندیا زیاد تحت تاثیر این موضوع قرار نگرفت و بلافاصله بعد از مسابقه اعلام کرد راننده هایش اجازه رقابت با یکدیگر را ندارند.

این اولین باری نیست که این دو با هم برخورد میکنند چرا که اکون و پرز در سال قبل در گرندپری آذربایجان و بلژیک با هم برخورد کرده اند.اگرچه اکون افزود که تنش پیش آمده وی با هم تیمی اش با سال قبل کاملا متفاوت است.

این شرایط با شرایط سال قبل یکسان نیست. ما ورق را به سمت خودمان برگرداندیم. و این واقعی است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید