فرمول یک ایران – دنیل ریکاردو راننده استرالیایی تیم ردبول ریسینگ تعیین خط و سپس مسابقه را در رده ششم به پایان رساند و اذعان کرد تیم انتظار چنین اتفاقی را داشته است.

شش نفر اول مقام های خود در تعیین خط را در طول مسابقه حفظ کردند و فقط برای مدت کوتاهی جای سباستین فتل و مکس ورستپن تغییر کرده بود. دتیل نتوانست هیچکدام از رانندگان جلویی خود را پشت سر بگذارد و از کسب سکو بازماند. ریکاردو گفت :

من دوست داشتم برای بدست آوردن مقام های بالاتر، بیشتر تلاش کنم. بله اگر شما شکایت های فتل و همیلتون در موناکو بخاطر پول پوزیشن نشدن را به یادآورید متوجه شکایت کنونی من خواهید شد. هردو آن ها معتقد بودند پیروزی در موناکو وابسته به پول پوزیشن شدن است‌. پیست های خیابانی نه تنها برای سبقت بلکه برای تعقیب راننده جلویی نیز سخت هستند. من در قسمت پایانی مسابقه سرعت بیشتری از کیمی و والتری داشتم و می توانستم آن ها را پشت سر بگذارم اما کار زیادی از من برنمی آمد چراکه نزدیک می شدم اما نه به اندازه کافی.

کریستین هورنر و دنیل ریکاردو

کریستین هورنر و دنیل ریکاردو

دنیل ادامه داد :

بخاطر خیابانی و باریک بودن پیست، شما لاستیک خوری بالایی دارید. اگر راننده جلویی خوب دفاع کند دیگر شانسی برای سبقت نیست. امید داشتیم مسابقه خوبی بدهیم اما واقعیت چیزی بود که اتفاق افتاد‌. لاستیک های پیرلی حساسیت بالایی دارند و می خواستم از آن به عنوان وسیله برای مبارزه با کیمی استفاده کنم. من دیدم که به والتری رسیده و سعی کردم به او فشار بیاورم و در نهایت از هردو آن ها سبقت بگیرم اما نتوانستم. پس عقب نشستم و مجددا اقدام کردم. شما باید تلاش کنید، اینکه عقب بنشینید هنر نیست.

دنیل هم اکنون با اختلاف ۲۲ امتیاز نسبت به مکس در رده ششم جدول امتیازی رانندگان است‌.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

8 دیدگاه

 1. mobabaiii66

  17

  1

  سلام خدمت همه دوستان. واقعا که سبقت سخت بود ولی میشد سبقت گرفت . مثله سبقت فتل از مکس . یه تبریک به لوییس و طرفداراش که بدون نقص رانندگی کرد و مبارکخودش و طرفداراش . و حیفه فتل که داره بااین استراتژی هایه مزخرفه فراری قهرمانی روازدست میده . درحالی که ماشینش ازساله قبل خیلی بهتره. فرقه استراتژی هایه مرسدوسو ردبولو فراری رو دیدین .که فراری چیکار کرد بافتل وانا چه جوابی دادن

   • cfz

    13

    14

    چه دل پری از لوییس و طرفداراش داری
    حقم داری چون بی نقص بودن لوییس بدجور سوهان روح و روانتون شده :)))

   • akrh78

    9

    3

    czf
    حق داری دقتی تنها دوستش هستی طرفشو بگیری
    شاید یک روح در دو اکانت هستین

 2. mosi

  10

  1

  این جنجال و بحث های بیهوده طرفداران دو راننده نمیخواد تموم شه؟!!
  بسه دیگه شورش دراومده
  همه ی اونا خوبن این ماییم که بایست خوب بشیم…
  من طرفدار متعصب سباستین فتل ام ولی وقتی نتونست ببره با گفتن اینکه رقیب خوش شانس بود یا استراتژیست هاش خوبن،تیمش حمایت میکنه،فدایی داره و غیره
  هیچی عوض نمیشه و فقط اعصاب خودمون بیشتر خورد میشه…
  الان هم وضع سب خوب نیست هم دکتر توی موتو جی پی انقدر حرص میخورم که اصلا روال زندگی عادیم بهم خورده!!!
  من تو شهر مون جز خودم هیچکس رو نمیشناسم که اف وان و موتوجی پی رو دنبال کنه همه مسخره ام میکنن واقعا واسم سخته

  • hg10

   3

   0

   Mosi عزیز
   من هم مثل شما برای هر کس درباره این ابر ماشین ها توضیح میدم زود خسته میشه و سریع ناراحت میشه و من میتونم درکت کنم و ما چون عاشق این ورزش هستیم با عشق دنبالش میکنیم برای ما جذابیت داره اکثریت به فوتبال علاقه مند هستند ولی قدر گوهر را گوهرشناس داند .

  • M.SH

   3

   0

   نگران نباش داداش احتمال میدم بیشتر دوستانیکه فعالیت دارن تو سایت و موتور اسپرت رو دوس دارن و دنبال میکنن شرایط شما رو دارن منم ۱۰۰درصد شرایط تو رو دارم ولی ما فقط خودمون میدونیم که چقدر از بقیه بهتریم

دیدگاه خود را بیان کنید