فرمول یک ایرانفرناندو آلونسو در پایان جایزه بزرگ سنگاپور توانست خود را در رده هفتم جای دهد و این نتیجه را به بردی کوچک در مسابقه ای تقریبا خوب تشبیه کرد.

این بهترین نتیجه برای مک لارن بود در حالی که بهترین نتیجه خود را در خارج از فرمول یک و برد در مسابقات لمانز به دست آورد. کسب رده هفتم بهترین نتیجه کسب شده توسط مک لارن با موتور جدید رنو خود بود و آلونسو را نیز به یکی از برترین راننده های مسابقه تبدیل کرد. آلونسو در پایان مسابقه گفت:

من واقعا از رده هفتم خوشحال هستم. معمولا اتفاقات در رده های جلویی رخ می دهد اما امشب همه شش خودرو برتر مسابقه را به پایان رساندند پس کسب رده هفتم یک برد کوچک برای ما بود.

خارج شدن آلونسو از مسابقه ایتالیا ۲۰۱۸

خارج شدن آلونسو از مسابقه ایتالیا ۲۰۱۸

در لحظاتی آلونسو با شکستن رکورد پیست تنگ و پر پیچ و خم مارینا بای رکورد دار این پیست بود و او از این عملکرد بسیار راضی است:

من فکر می کنم ماشین رفتار خیلی خوبی امشب داشت و نتیجه بسیار راضی کننده بود و امتیازات خوبی برای تیم کسب شد. ما در لحظاتی سریع ترین خودرو روی پیست بودیم که در چنین پیست سختی مرا بسیار خوشحال می کند.

این خودرو دقیقا همان خودرو سابق است و تنها چیزی که باعث شد ما بتوانیم چنین رده ای کسب کنیم خصوصیت پیست بود که بسیار مناسب پکیج ما بود. من فکر می کنم فراز و نشیب های زیادی در مسابقات باقی مانده داشته باشیم. در بعضی رقابتی و در بعضی دیگر شاید کمتر خواهیم بود اما هدف اصلی ما کسب امتیاز در روز یکشنبه و کمک به تیم برای کسب رده مناسب در جدول سازنده هاست.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

  1. Hamed

    16

    1

    بیشتر از اینکه این نتیجه خوشحال کننده باشه ناراحت کننده بود برام وقتی میبینی یه نابغه رانندگی 5 فصله ماشین رقابتی نداره ولی با یه ماشین به شدت متوسط تواناییشو داره اولین نفر پشت سر 3تا تیم برتر تموم کنه

دیدگاه خود را بیان کنید