فرمول یک ایرانلوئیس همیلتون راننده مرسدس امروز با دور فوق العاده 1:36.015 توانست پول پوزیشن گرندپری سنگاپور را از آن خود کند و این در حالی بود که رقیب وی سباستین فتل تنها به رتبه سوم بسنده کرد.

لوئیس همیلتون بعد از کسب پول پوزیشن اذعان داشت که این دور وی مثل جادو بوده و یکی از بهترین دور هایی بود که تا حالا زده است.

او در مصاحبه بعد از تعیین خط گفت:

وای، وای ! مثل جادو بود !

من نمیدانم که این زمان از کجا آمد ولی همه چیز با هم جمع شدند. من فوق العاده شگفت زده شده بودم. مسابقه دادن عشق من است. فکر میکنم که آن دور بدون مشکل بود. کاملا منحصر به فرد بود.این دور یکی از بهترین دور هایی بود که تا حالا زده ام.

همیلتون در تمرین جمعه از فراری ها نیم ثانیه کند تر بود و این برتری فراری را به طور غیر منتظره ای به برتری خود بدل کرد.

وی ادامه داد:

فشار به بالاترین حد خود در Q3 رسید و من هر پیچ را  به طور فوق العاده ای رفتم و آن دور فوق العاده از آب در آمد. احساس باورنکردنی داشت.

لوئیس همیلتون

لوئیس همیلتون

همیلتون همچنین میتوانست که دور خود را ارتقا دهد و  همه چیز را در دور اول خود ممکن تصور می کرد.

لوییس در پایان اضافه کرد:

وقتی می خواستم به تعیین خط برسم کمی مضطرب بودم چون ما نیم ثانیه عقب تر بودیم.این به همه دانسته هایمان از تمرینات بر میگشت که باید کنار هم قرار میدادیم. ماشین زیر پایم بود و آن را در همه پیچ ها مدیریت کردم. من در آن دور احساس کردم که همه چیز را در اختیار دارم، برای ما بودن در پول پوزیشن فوق العاده است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

4 دیدگاه

 1. Behnam380

  5

  8

  اون شخصی که دوربین آنبرد همیلتون رو تحلیل میکرد می‌گفت که تو Q1 مود موتوری لوییس بالا نبوده و این همه توان مرسدس نیست، حالا ایشون میگه که ما نیم ثانیه عقب بودیم .
  البته در این که دیروز لوییس عالی کار کرد شکی نیست ولی داره پیاز داغ شو زیاد می‌کنه.

 2. Sky2018

  8

  5

  فتل فنا باز میان.میگن شانسی بوده بابا تاکی شانس طرف مسابقه قبلی کم میاره بعد زیراب هم تیمیشو میزنه که از تیم بندازنش بیرون خداییییا خودت ظهور کن

دیدگاه خود را بیان کنید