فرمول یک ایرانکیمی رایکونن در کنفرانس مطبوعاتی پیش از گرندپری سنگاپور ۲۰۱۸ در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره خداحافظی با فراری گفت :

این اتفاق دست من و تصمیم من نبود. درباره این موضوع در مونزا صحبت کردیم و مذاکرات ما دقیقا از همان جا شروع شد و تصمیم گرفتم به تیم سابقم یعنی سائوبر برگردم. وقتی از این ورزش خواهم رفت که خودم حس کنم وقت رفتن است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

7 دیدگاه

 1. lewis and i.maN

  8

  10

  مونزا؟؟واقعا؟یعنی اون جمله معروف فتل که گفت بعدا حرف می زنیم کارساز شد؟واقعا خیلی جای تاسف داره فراری به حقارتی رسیده که راننده براش تعیین تکلیف می کنه.اونم راننده ای که چهار سال تمام تیم پشتشه و هیچ دستاوردی نداشته.اونم راننده ای که به ناحق کیمی باید نفر دومش باشه.حیف.عاشقتم کیمی حتی اگه صد سال دیگه در فراری باشی.خدا قوت مرد.

  • EnzO

   7

   5

   اول براش تعیین تکلیف نکرد وتل
   بعدش فراری اگه قهرمانی تیمی میخواد باید راننده 1 و 2 داشته باشه نگاه مرسدس کن شهید بوتاس دارن ولی فراری …. !!!!! ولی در کل کیمی باید 2 باشه
   فورزا فراری

   • akbar

    2

    2

    اینا حرص فراری رو نمیخورن دل نمیسوزونن که میگن فتل خط میده به فراری اینا فقط از وجود یکی مثل بوتاس واسه فتل میترسن همین.

  • THE MINDBLOWER

   1

   3

   جوری میگی که انگار فراری فن هستی.
   دوست عزیز باید قبول کرد که کیمی از پس لوییس بر‌نمی‌اد بر عکس ۲۰۰۷ که رقابت درون تیمی مک‌لارن قهرمان کرد.فراری واسه قهرمانی تو راننده‌ها و تیمی به سب نیاز داره و یه wingman مثل بوتاس

 2. امید نورمحمدی

  6

  7

  من برای کیمی رایکونن بهترین آرزوهارو دارم. یکبار قهرمان جهان و صاحب صد سکو (تا امروز) در فرمول یک نمیتونه آدم کمی باشه. اون یک قهرمانه و من و امثال من هرچقدر هم ازش دلخور باشیم نمیتونیم و نباید چشم روی رزومه این مرد ببندیم.
  ولی اینها دلیل نمیشه که نتونیم ازش انتقاد کنیم. سابقه هر کس و زحماتی که کشیده براش احترام و ثروت میاره ولی حرمت و تقدس خیر. رایکونن توی دو فصل اخیر آسیبهایی که به تیمش و هم تیمیش زده بیشتر از خدماتش بوده. الان هم با این تیپ مصاحبه هاش یه جورایی داره برای فتل خط و نشون میکشه که فقط و فقط بنفع مرسدسه. همینه که موجب میشه حسن نیتش مورد تردید جدی قرار بگیره. طرفداری همر فنها هم نشون میده که از رفتنش خوشحال نیستند و این هم مزید بر علت میشه. امیدوارم زودتر به اون حسی که گفته برسه و به جوانهایی مثل اکون و لکرک مجالی برای نشان دادن استعدادهاشون داده بشه.

دیدگاه خود را بیان کنید