فرمول یک ایرانمرسدس برنامه دستور های تیمی به نفع لوئیس همیلتون را بعد از گرندپری سنگاپور پیاده سازی خواهد کرد. اگرچه تیم ابتدا گفت که در این مورد بعد از گرندپری ایتالیا صحبت خواهد کرد.

همیلتون در گرندپری ایتالیا با کمک هم تیمی اش والتری بوتاس توانست برنده مسابقه شود جایی که بوتاس با نگه داشتن رایکونن برای چند دور به این مهم کمک کرد و این در حالی بود که رقیب همیلتون یعنی سباستین فتل به رتبه چهارم بسنده کرد.

آرزو های مرد آلمانی برای پیروزی در خانه فراری با برخورد دور اول با همیلتون به باد رفت  درحالی که همیلتون فاصله اش را با فتل به 30 امتیاز افزایش داد اما حداکثر هنوز 175 امتیاز برای کسب کردن وجود دارد.

توتو ولف مدیر مرسدس در مورد این موضوع گفت:

من واقعا به دستورات تیمی علاقه ندارم این نوع دستورات جالب نیستند و همچنین برای ورزش و راننده دیگر تیم خوب نیستند. لوئیس نمی خواهد چیزی را به عنوان هدیه و پیشکش قبول کند و والتری نمیخواهد هر چیزی را به او بدهد. ما در مورد این موضوع مسابقه به مسابقه نگاه خواهیم کرد.

توتو ولف ، والتری بوتاس و لوئیس همیلتون

توتو ولف ، والتری بوتاس و لوئیس همیلتون

توتو ولف در پایان افزود:

ما آن را مورد بحث قرار دادیم(در روز مسابقه)، سناریو های مختلف و هیچ ضرورتی نبود و خواهیم دید که چه در گرندپری سنگاپور پیش خواهد آمدمن میخواهم آن موضوع را تا حد امکان به عقب ببرم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

  1. mojtaba

    4

    2

    بی خیال بابا همه میدونیم الان لوییس راننده اول مرسدسه به نظر من چون بوتاس دیگه شانسی برای قهرمانی نداره ترجیح لوییس به والتری ایرادی نداره اما اینکه بگیم چنین چیزی صحت نداره دروغی بیش نیست

دیدگاه خود را بیان کنید