فرمول یک ایران – شایعه بازگشت دنیل کویات روس به تیم تورو روسو چند روزی است که بر سر زبان ها افتاده و هلموت مارکو مدیر ردبول نیز اعلام کرد در آینده در این مورد تصمیم خواهد گرفت.

کویات سال ۲۰۱۷ از برنامه ردبول پس از دو فصل ناامید کننده کنار گذاشته شد. او در فصل ۲۰۱۶ نیز در چهار مسابقه جای خود را به مکس ورشتپن هلندی داد. کویات که نتوانست درخششی در فصل ۲۰۱۷ داشته باشد از مسابقات کنار گذاشته شد.

دنیل کویات

دنیل کویات

پس از خروج کویات او به عنوان راننده تست به تیم فراری پیوست و امید زیادی برای بازگشت به برنامه ردبول و تیم جوانان آن ها، یعنی تورو روسو دارد.

هلموت مارکو در مصاحبه با موتوراسپرت در پاسخ به سوال “آیا کویات و گسلی ترکیب راننده های شما را تشکیل می دهند؟” گفت:

من باید بگویم او بالغ تر و با تجربه تر است اما ما هیچ عجله ای برای اعلام راننده های فصل بعد خود نداریم. ما نام های بزرگی داریم و باید دید چه پیش خواهد آمد.

مارکو همچنین در مورد جذب راننده از دیگر تیم ها نیز گفت:

ما به هیچ وجه به دنبال راننده مرسدس نیستیم. در مورد راننده جوان فراری آنتونیو جیوویناتزی نیز باید بگویم او از جای دیگری آمده است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

5 دیدگاه

 1. yas

  19

  1

  چقدر دلمون براش تنگ شده بود. امیدوارم فراری با پیوستنش به تورو روسو مخالفت نکنه. لولش از این راننده‌های پولکی فرمول 1 بالاتره

 2. THE MINDBLOWER

  13

  4

  دوستان سلام.
  چند روزی متاسفانه مشغول بودم و نتونستم به سایت سر بزنم ولی دیشب که داشتم کامنت‌ها رو می‌خوندم دیدم که بعضی از دوستان که مثل خودم طرفدار سب هستند کیمی رو مقصر عقب افتادن سب تو رقابت می‌دونستن.اولش باید بگم که درسته کیمی باید به سب کمک کنه واسه رقابت مثل کاری که والتری برای لوییس میکنه ولی اینو فراموش نکنیم که کیمی یکی از بهترین‌هاست و روحیه‌ش با والتری از زمین تا اسمون فرق میکنه.کیمی این فصل عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته و از فصل‌های قبلش خیلی بهتر عمل کرده و تشنه برده.اینو میشد تو ایتالیا دید و شاید خودشم احتمال میده که سال دیگه تو فراری نمونه و احتمالا همین دلیلشه که اونجوری سب رو بست ولی سب ادمی نیست که وقتی برد همه‌چی رو فراموش کنه مطمعنم اگه سب قبل ریس های پایانی سال قهرمانیش قطعی بشه خودشم به کیمی کمک میکنه که ببره یه ریسو حداقل چونکه رابطه خیلی خوبی بین کیمی و سب وجود داره اینو میشه تو مصاحبه‌ها،تلویزیون فراری و اف‌وان و … دید.
  کیمی تو این سال‌ها به سب خیلی کمک کرده چه زمانی که تو لوتوس بود و چه زمان فراری بنابراین نباید تا این حد سرزنش بشه به‌نظرم.
  هنوز امیدوارم به قهرمانی سب و اینو سب بارها نشون داده که تا زمانی که به عنوان قهرمان از خط پایان عبور نکنی قهرمان نیستی چه ۵۰ امتیاز جلو باشی چه ۱.
  ۲۰۱۰ سب بعد از اسپا نزدیک به ۵۰ امتیاز(دقیق یادم نیست) از نفر اول که لوییس بود عقب بود ولی این شب که بود که تو ابوظبی جشن گرفت پس امید خودتون رو از دست ندید.
  فورتزا سب فورتزا کیمی فوترزا فراری.

دیدگاه خود را بیان کنید