فرمول یک ایران – مک لارن به سرعت در بیانیه ای اعلام کرد که لندو نوریس جایگزین استافل وندورن در فصل آینده خواهد شد.

ساعاتی قبل بود که تیم فرمول یک مک لارن تایید کرد که در پایان فصل 2018 قرارداد استافل وندورن را تمدید نخواهند کرد.

در بیانیه ی قبلی اعلام شد که جایگزین او به زودی اعلام می شود و درست چند ساعت بعد این خبر تایید شد که در فصل 2019 راننده ی تست مک لارن، نوریس جوان هم تیمی کارلوس ساینز خواهد شد.

لاندو نوریس و اریک بولیر - روز دوم تست های مجارستان

لندو نوریس و اریک بولیر

مدیر مک لارن، زاک براون گفت:

ما بسیار خوشحالیم که در نهایت می توانیم اعلام کنیم که چه کسی ترکیب راننده های ما را برای 2019 تکمیل می کند.

ما معتقدیم که لندو یک استعداد هیجان انگیز و پر از پتانسیل است و به همین دلیل است که ما او را نگه داشته ایم.

سرمایه گذاری که ما بر روی شکوفا کردن زندگی حرفه ای او به همراه توسعه شبیه ساز ها کرده ایم و زمانی که پشت ماشین قرار داشت به خوبی نشان داد که او لیاقتش را دارد زیرا او توانایی های خود را در پشت فرمان و در کار خود با تیم مهندسی ثابت کرده است.

لندو بخشی جدایی ناپذیر از برنامه بازسازی تیم فرمول یک ما برای آینده است و او هم اکنون ارتباط قوی با تیم برقرار کرده است.

با لندو و کارلوس ما نفرات عالی داریم که با وجود جوان بودنشان تجربه ی ارزشمندی را در فرمول یک با مک لارن خواهند داشت و ما شاهد نسل بعدی رانندگان مک لارن خواهیم بود که تیم را به جلو می برند.

در حالی که تمرکز کوتاه مدت ما بر روی تأمین بهترین نتیجه ممکن برای باقیمانده فصل 2018 است و ما به طور گسترده از فرصت هایی که در پیش رو داریم، انگیزه می گیریم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

14 دیدگاه

 1. سجاد

  21

  5

  بیچاره وندورن.اینهم یه استعداد سوزی دیگه.
  فرمول یک دیگه نه تنها استعداد پیدا نمیکنه بلکه با رابطه و پول راننده میارن و استعداد های حقیقی رو خشک میکنن.

 2. mahdavi3d

  5

  3

  بی شک نوریس توانایی های فراوانی دارد. در تست های مجارستان سال گذشته، با آن مکلارن، دومین تایم سریع را چندین نوبت پس از وتل ثبت کرد! امیدوارم مکلارن سال آینده به مانند سال های گذشته و امسال نباشد، زیرا شاسی ای که در روزهای خوبش، آلونسو به زحمت آن را وارد ناحیه امتیاز می کرد، نوریسی که جوان و باروحیه است، و از صدر فرمول 2 آمده و مایل به رقابت با افرادی چون مکس و لکلرک است را راضی و خشنود نخواهد کرد.

 3. Arman.LH44

  5

  1

  استافل وندورن،پاسکال ورلاین،دنیل کویات،جورج راسل،الکساندر البون، لوکا گیاتو. استبان اکنون و … این همه راننده با استعداد و عالی باید بیرون فرمول یک بمونن و برای گرفتن یه صندلی دست و پا بزنن بعد اونوقت حضرات سیروتکین و استرول عین پفک خریدن از فروشگاه ، صندلی بخرن. خدای من….

   • Arman.LH44

    0

    0

    یه راننده جوان با استعداد ایتالیایی که تو فرمول 2 مسابقه میده در حال حاضر. و حرکات انفجاری فوق العاده ای داره

دیدگاه خود را بیان کنید