فرمول یک ایرانپیر گسلی راننده تیم تورو روسو هوندا معتقد است بازنشستگی آلونسو باعث شده است راننده اسپانیایی در پیست کمی عصبی عمل کند.

در تعیین خط ایتالیا آلونسو درگیری با کوین مگنوسن راننده هاس داشت. مگنوسن در پایان تعیین خط اعلام کرد برای تلافی منتظر کناره گیری آلونسو نخواهد ماند.

گسلی که مسابقه را از رده نهم آغاز کرده بود با درگیری با آلونسو در پیچ یک باعث از دست رفتن قسمتی از سینی کف سمت راست خود و از دست دادن نیروی رو به پایین شد و در نهایت مسابقه را در رده ۱۵ به پایان رساند.

خارج شدن آلونسو از مسابقه ایتالیا ۲۰۱۸

خارج شدن آلونسو از مسابقه ایتالیا ۲۰۱۸

گسلی در پایان مسابقه اعلام کرد بازنشستگی آلونسو در پایان فصل تاثیر بسزایی در نحوه رانندگی او در پیست گذاشته است:

بعد از خروج خودروی ایمنی ما با هم وارد پیچ یک شدیم و او کاملا من را از پیست خارج کرد.

من تمام سعی خود را کردم تا خودرو را در پیست نگه دارم اما فضای کافی برایم وجود نداشت و من به روی کرو های کنار پیست رفتم و بخشی از قسمت سمت راست سینی خودرو آسیب دید.

فکر می کنم در دور هشتم بود که بخشی از خودرو کاملا از بین رفت و تعادل خودرو را از دست دادم. می توانم با اطمینان بگویم دیدگاه او با توجه به اینکه او سال بعد در فرمول یک نخواهد بود کمی تغییر کرده و همین موضوع باعث شده است تا او کمی رفتار عصبی از خود در پیست نشان دهد.

برای من آنچه او انجام داد ناعادلانه بود چون در رقابت او باید به اندازه یک ماشین فضا بدهد که او این کار را انجام نداد. من می دانم او اصلا از ما خوشش نمی آید چون ما از موتور هوندا استفاده می کنیم.

با این حال من فکر می کنم موضوع آنقدر مهم نبوده که بخواهیم راجبش صحبت کنیم. من از آن دسته از افراد نیستم که بی دلیل شروع به قصه بافی بکنم اگر واقعا لازم باشد من حرفم را رو در رو با او مطرح خواهم کرد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

 1. McLaren F1

  18

  1

  ای روزگار
  چه دنیایی شده
  همین مونده بود که اینم بخواد راجب آلونسو نظر بده
  واقعا حرفاش خنده دار بود و بچه گانه!
  آره اینجا دبستانه
  زنگ آخر بگو آلونسو وایسه تو برو رو در رو جوابش بده
  واقعا که جالبه

دیدگاه خود را بیان کنید