سرجیو پرز وارد کارناوال مک‌لارن شد!

فرمول یک ایرانسرجیو پرز که به نظر میرسد روابطش با تیم فورس ایندیا رو به پایان است، این امکان را به وجود آورده که وارد لیست راننده های با پتانسیل و آماده برای هم تیمی شدن با کارلوس ساینز شده باشد و در کنار وی برای مکلارن به رقابت بپردازد.

هفته گذشته در اسپا،راننده مکزیکی تبار با اطمینان از داشتن صندلی در سال 2019 حرف زد اما اضافه کرد:

تا انتشار خبر زمان زیادی نمانده اما فعلا امکان انتشار آن وجود ندارد.

در حالی که کارشناسان اعتقاد به تمدید قرار داد وی با فورس ایندیا دارند گزارش هایی از سوی شبکه اسکای مبنی بر تلاش راننده 28 ساله برای قرارداد با مکلارن وجود دارد. تیم مکلارن هنوز راننده هم تیمی ساینز برای سال 2019 را معرفی نکرده است اما لیست احتمالی شامل وندورن، راننده جوان مکلارن لاندو نوریس، استبان اکون و حالا پرز است. این قرارداد به نوعی یک بازگشت برای سرجیو پرز است چرا که وی در سال 2013 در مکلارن بوده است اما این همکاری سازنده نبود و سرجیو بعد از یک فصل همکاری اش با مکلارن پایان یافت.

استبان اکون - گرندپری آلمان 2018

استبان اکون – گرندپری آلمان 2018

شایعات مبنی بر این است که تغییرات زیادی بعد از گرند پری ایتالیا رخ خواهد داد با این فرض که جابه جایی لنس استرول از ویلیامز به فورس ایندیا با موفقیت همراه باشد. این جابه جایی اگر عملی شود موجب تغییرات زیادی در طول فصل می شود از جمله اکون که صندلی خود را در فورس ایندیا به مرد کانادایی می دهد و جانشین وندورن در مکلارن خواهد شد. راننده فرانسوی که توسط مرسدس پشتیبانی می شود قرار بود به مکلارن برود اما خبرچین هایی در اسپا بر این نظر بودند که وی با مشکل مواجه شده است.

در ادامه این فصل گیج کننده و پیست مونزا، احتمالا خبر های هیجان انگیز و جالبی در اختیار ما قرار خواهد گرفت، چه بسا خبر از چند قرارداد برسد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

  1. THE MINDBLOWER

    4

    1

    توروخدا استرول ببینین چیکار کرده با بازار وندورن،پرز یا اکون یکیشون باید احتمالا قربانی پول بابا ایشون بشن…
    خدا رو شکر پولش اونقد نیست که بخواد فراری یا مرسدس رو بخره.ولی فک یه قهرمانی پول فیا بهش میده.

دیدگاه خود را بیان کنید