فرمول یک ایرانسباستین فتل معتقد است که با وجود نداشتن حتی یک پیروزی در 2016، تیم فراری در مسیر درستی قرار داد و آینده ی روشی در انتظار تیم است.

فراری در جدول سازندگان پشت سر مرسدس در رده ی دوم قرار دارد و سباستین فتل راننده ی این تیم نیز با اختلاف 45 امتیاز با روزبرگ، در جایگاه سوم قرار گرفته است.

راننده ی فراری اظهار کرد:

راه درازی در پیش داریم، در این لحظه من فکر می کنم که به تیمی ملحق شدم که نیاز به تغییر اساسی دارد، پس برای تغییر به زمان نیاز است.

هدف های بزرگ و خوبی داریم اما می خواهیم ثابت کنیم که بهترین هستیم و خواهان پیروز شدن!

بنابراین طبیعی است که بعد از گذراندن یک فصل خوب در 2015 و بدست آوردن جایگاه دوم ما می خواهیم تا یک گام رو به جلو برداریم.

در حال حاظر ما به سرعت بیشتری نیاز داریم و فکر می کنم که ماشین پتانسیل بهتر شدن را دارد. من مطمئن هستم که در مسیر درستی قرار داریم و آینده ی روشی در انتظار ماست.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

 1. عشق فراری

  0

  0

  متاسفانه قوانین که ازسال2014واردفرمول یک شدن موتورهای هیبریدی وتوربوی مرسدسی هامثل خوره به جان سایرتیم هاافتاد فراری ازسال2014بااین مشکل سروکله می زنه ولی بازهم بامرسدس خیلی اختلاف داره زمانی که موتورهاتنفس طبیعی بودن فراری به فرمول یک حکومت می کردباورکنیداگه فتل وشوماخردریک تیم ودریک دوره بودن فتل برتربودازلحاظ مهارت وسرعت فتل بالاترازهمه است فتل اگه می خوادقهرمان بشه فراری بایدماشینی درحدمرسدس دراختیاراون قراربده سال هایی که فتل قهرمان میشددرمسیرمستقیمی فراری سریع ترازردیول بودماشین های مرسدس وردبول وفراری دریک حدبودند ولی الان فقطماشین مهمه قوانین جدیدبه ضررردبول وفراری تمام شدطوری که قوانین جدیدقهرمان راازپیش تعیین می کنه انگاریک مرسدس داریم ویک فرمول یک ویک همیلتون الآن مرسدس آنقدرقوی شده که هرراننده درآن تیم باشه قهرمان میشه این قوانین معنی فرموئل یک نمیدن فرمول یکی که ماشیناش اصلاتوربونبود

  • محمد زهیری

   0

   0

   ما هم کاملا باهات موافقیم و همین پدیدست که فرمول یک فعلی رو کسل کننده کرده . سب واقعا مخزن هوش و استعداده بر عکس همیلتون ولی امسال ماشینا بهتر شدن ولی با زهم فاصله دارن با مرسدس و خدایی کیمی هم دیگه کند شده و استراتژیا فراری هک خیلی بد بودن تو استرالیا و کانادا هم کاملا دیدیم .

دیدگاه خود را بیان کنید