فرمول یک ایران – در صحبت های اخیر فرناندو آلونسو درباره ی خداحافظی خود از فرمول یک ، راننده ی اسپانیایی تایید کرد که مک لارن هوندا آخرین تیم او در فرمول یک خواهد بود.

قهرمان دو دوره ی فرمول یک ، در سال 2015 به مک لارن پیوست و  قراردادی تا سال 2017 با این تیم دارد اما تا به اینجا موفق به پیروزی یا حتی کسب سکو با مک لارن هوندا نشده است و در تکرار عملکرد خود در اولین بار رقابت با ماشین مک لارن ناموفق بوده است و در حال حاضر همراه با رانندگان دیگری مانند کیمی رایکونن ، جنسن باتن و فلیپه ماسا در آستانه ی خداحافظی از این ورزش هستند.

آلونسو درباره ی زندگی خود بعد از فرمول یک فاش کرد که به اندازه ی کافی منتظر مک لارن ایستاده است و احتمالا جایی مثل لمانز مقصد بعدی او خواهد بود.

وقتی تو به اندازه کافی سریع نیستی وقتی دیگه ازش خوشت نمیاد وقتی نمی تونی خواسته ها رو برآورده کنی می فهمی که وقت رفتنه.

وقتی به راننده هایی مثل ماسا ، رایکونن یا باتن نگاه می کنی حس می کنی اونا می تونن تا ابد برونن اما من مثل اونا نیستم.

درحال حاضر حس می کنم به پایان رویاهام می رسم وقتی یه پسربچه بودم بابام واسم یه ماشین گو-کارت ساخت که الهام گرفته از مک لارن هوندا بود و حالا من دارم یه مک لارن هوندا رو می رونم احساس می کنم تو یه مسیر دایره ای رومانتیک قرار دارم.

زوده که راجع به بعد از فرمول یکم صحبت کنیم خواسته ها از یه راننده زیاده و من در 365 روز سال روی فرمول یک تمرکز دارم و البته فکر می کنم که اولین خواسته م لذت از بازگشت به زندگی معمولیه.

دوست دارم در سری دیگری هم برونم لمانز می تونه عالی باشه چون لازم نیست که کل سال از خونه ت دور باشی.

اگر نوشته‌ای که خواندید مفید بود، آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

۵ دیدگاه

* دوستان و همراهان گرامی فرمول یک ایران ، لطفا از هر گونه توهین به رانندگان و کاربران بپرهیزید در غیر اینصورت آی پی شما مسدود خواهد شد و اجازه دسترسی به سایت را نخواهد داشت
 1. حسين

  0

  0

  واقعا حيفه آلونسو از فرمول يك برود. وقتي راننده هاي امثال آلونسو و هميلتون بروند فرمول يك يعني چه؟

  پاسخ دادن
   • cfz

    0

    0

    تو مشکلت با همیلتون چیه پسر؟ چون قهرمانه؟ چون سریعه؟ چون جنگندس؟ یا چون انگلیسیه؟ :ا

 2. سبحان

  0

  0

  نه… آلنزو نه… حيفه…. واسه آلنزو خيلي حيفه که از فرمول يک بره. آلنزو از راننده هاي خاصه فرمول يکه. فقط تيمه خوبي نداره. آلنزو کسيه که تاج پادشاهي شوماخر رو از سرش برداشت.

  پاسخ دادن

Leave a Reply

ایمیل شما در نظرات نمایش داده نمی شود