فرمول یک ایران – شان براچز رئیس تجاری فرمول یک طی مصاحبه ای بیان کرد که نظر فرناندو آلونسو در مورد اینکه مسابقات قابل پیشبینی هستند کاملا درست است.

فرناندو آلونسو راننده کنونی مکلارن در هفته قبل تصمیم گرفت در پایان فصل 2018 از فرمول یک خداحافظی کند.

آلونسو در مورد این تصمیمش گفت:

من از فرمول یک کنار رفتم چون به نظرم رقابت ها در پیست کسل کننده و کم هیجان هستند. در واقع ما در مورد اتفاقات بیرون پیست بیشتر حرف می زنیم. ما همواره در حال بحث و جدل درباره اتفاقات یا درمورد مکالمات رادیویی هستیم که این نشانه بدی است.

او همچنین اضافه کرد رقابت های دیگری هستند که برای او شادی و خوشحالی بیشتری فراهم می کنند.

اوسین بولت و فرناندو آلونسو - گرندپری آمریکا 2017

اوسین بولت و فرناندو آلونسو

شان براچز آلونسو را به دلیل این تصمیمش سرزنش نکرد و گفت که این یک صحبت و اظهار نظر منطقی است و این چیزی است که صاحبان فرمول یک به دنبال برطرف کردن آن هستند.

شان براچز همچنین افزود:

این فرصت برای فرمول یک فراهم است که مسابقات را به سمتی ببرد که کمتر قابل پیش بینی باشند و این چیزی هست که ما می خواهیم به آن برسیم.از سال 2015 تا کنون فقط سه تیم مسابقه ای را برنده شده اند و تعیین برنده مسابقات کاملا قابل پیش بینی است.من فکر میکنم که فرناندو درست می گوید. برنامه داریم که این مشکل را بر طرف کنیم. من آرزو میکردم که او که ده سال بیشتر در فرمول یک می بود تا قسمتی از این مهم باشد.وی همانند یک سفیر فوق العاده برای این ورزش بوده است همانند یک قهرمان و اسطوره.

او در پایان اضافه کرد:

ما امیدواریم که او را به عنوان سفیر این ورزش بزرگ بتوانیم منصوب کنیم و چراکه برای رو به جلو حرکت کردن فرمول یک لازم است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

 1. THE MINDBLOWER

  4

  0

  تاحالا هیچ سالی رو به اندازه ۲۰۱۰ جذاب ندیدم سالی که ریس اخر ۴ نفر شانس قهرمانی داشتن.
  ولی الان تقریبا معلومه که هر ریس کی برندس.
  اگه پیست واسه مرسدس خوب باشه همیلتون، واسه فراری وتل و واسه ردبول ریکاردو(البته مکس اگه بزنه و رد شه هم شانس داره).

دیدگاه خود را بیان کنید